مقالات

معرفی بهترین مارک کنتاکتور موجود در بازار ایران

بهترین مارک کنتاکتور

امروزه شرکت‌های مختلفی در حوزه تولید کنتاکتور فعالیت دارند. دراین‌بین یکی از سؤالات مهمی که پرسیده می‌شود این است که بهترین مارک کنتاکتور چیست و کدام شرکت به عنوان بهترین شرکت تولید کننده کنتاکتور به حساب می‌آید. در همین راستا در این مطلب از سایت بابا ادیسون قصد داریم تا شما را با این شرکت‌ها آشنا کرده و در مورد آن‌ها توضیحات کاملی را به شما ارائه دهیم.

ABB

ABB یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید کنتاکتور است. شما می‌توانید پایانه‌های بین پیچ، فنر فشاری و زبانه حلقه را از طریق این شرکت خریدار کنید. این شرکت سوئیس و سوئد بوده و  سری کنتاکتورهای این برند سری AF، A، AS است.

چینت

چینت در حال حاضر یکی از شرکت‌های پیشرو در صنایع برق، انتقال و توزیع برق ولتاژ پایین در کشور چین است. چینت انواع مختلفی از کنتاکتورها را تولید می‌کند. سری کنتاکتورهای تولیدشده توسط این شرکت شامل سری NC1، NC8، NC2، NC7، NC9 است.

دانفوس

شرکت اتوماسیون صنعتی دانفوس که یک شرکت دانمارکی است، طیف گسترده‌ای از کنتاکتورها و استارت موتورها را برای کاربردهای مختلف صنعتی ارائه می‌دهد. سری کنتاکتور تولیدشده توسط این شرکت، سری CL است.

ایتون

ایتون یک شرکت آمریکایی است که در حوزه تولید کنتاکتور فعالیت داشته و به‌عنوان یکی از بهترین مارک‌های تولید کننده کنتاکتور به حساب می‌آید. شما می‌توانید از این برند انواع مختلفی از کنتاکتور را خریداری کرده و از این دسته محصولات استفاده کنید.

فوجی

فوجی یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید بهترین مارک کنتاکتور است که بالاترین سهم را در کشور ژاپن درزمینهٔ دستگاه‌های کنترل موتور الکتریکی در اختیار دارد. سری کنتاکتورهای تولیدشده توسط این شرکت شامل سری SC، SCW، SC-E است.

هیمل

Himel هیمل یک تولیدکننده و ارائه‌دهنده محصولات الکتریکی چندملیتی است که در ابتدا فعالیت خود را کشور چین آغاز کرد. این شرکت در حوزه تولید کنتاکتورهای سری‌های HDC3، HDC6 فعالیت می‌کند و محصولات خود را در این سری تولید می‌کند.

ایسکرا

ایسکرا یکی از شرکت‌های فعال در حوزه نوآوری است که درزمینهٔ ساخت محصولات برقی فعالیت می‌کند. این شرکت که در کشور اسلوونی فعالیت می‌کند، در حوزه تولید کنتاکتورهای سری KNL فعالیت دارد و شما می‌توانید کنتاکتورهای مقرون‌به‌صرفه را از این شرکت خریداری کنید.

لگراند

لگراند یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه تولید کنتاکتور است. این شرکت که در کشور فرانسه فعالیت خود را آغاز کرده، به ساخت کنتاکتورهای سری CTX شهرت داشته و محصولات باکیفیتی را در این طبقه‌بندی تولید می‌کند.

لواتو

لواتو الکتریک یک شرکت ایتالیایی درزمینهٔ طراحی و ساخت دستگاه‌های الکتریکی فشار ضعیف برای کاربردهای صنعتی است. این شرکت در سال 1922 در برگامو ایتالیا تأسیس شد. این برند یک شرکت خصوصی است و به مدت 4 نسل توسط خانواده کارآفرین لواتو اداره شده است. سری کنتاکتورهای تولیدکننده این شرکت محصولات سری BF و B است.

LS

کنتاکتورهای میتسوبیشی با استانداردهای بین‌المللی مطابقت داشته و طیف وسیعی از محصولات را تولید و به بازار عرضه می‌کند. این شرکت که در کشور ژاپن فعالیت خود را آغاز کرده به ساخت محصولات سری MS-T شهرت داشته و همراه تلاش کرده تا محصولاتی با ابعاد کوچک، سیم‌کشی هوشمند و مطابق با استانداردهای اصلی بین‌المللی را تولید کند.

راکول – آلن بردلی

راکول – آلن بردلی یک شرکت آمریکایی است که خط کاملی از کنتاکتورهای همه‌کاره و قوی را ارائه می‌دهد. کنتاکتورهای این شرکت با کنترل AC و DC تولید می‌شود. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که محصولات این شرکت سازگاربامحیط‌زیست، همه‌کاره و انعطاف‌پذیر هستند. کنتاکتورهای NEMA آن‌ها به دلیل ساختار ناهموار، عملکرد قابل‌اعتماد و عمر الکتریکی طولانی در بازار شهرت دارند.

ساسین

شرکت چینی ساسین به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو درزمینهٔ الکتریکی ولتاژ پایین در چین است که متعهد به ارائه راه‌حل‌های الکتریکی ولتاژ پایین برای مشتریان صنایع مختلف است و همواره تلاش کرده تا در کشورها و مناطق مختلف سراسر جهان جایگاه ویژه‌ای پیدا کند. سری کنتاکتورهای این شرکت 3SC8 است.

از مهم‌ترین مزایا محصولات این برند می‌توان به عملکرد بالا در کاربردهای کنترل موتور و سوئیچینگ قدرت، دوام الکتریکی بالا، نگهداری آسان برای کویل‌ها و… اشاره کرد.

اشنایدر الکتریک

اشنایدر الکتریک یک شرکت فرانسوی مشهور در حوزه تولید کنتاکتور است. کنتاکتورها این شرکت برای کنترل جریان مورداستفاده قرار می‌گیرد. محصولات تولیدشده توسط این شرکت قابلیت اطمینان بالا و عمر مکانیکی و الکتریکی طولانی داشته و با مجموعه کاملی از لوازم جانبی برای کنترل موتور و بار به بازار عرضه می‌شوند.

شرکت اشنایدر به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌های فعال در حوزه تولید کنتاکتور به‌حساب می‌آید و همین مسئله باعث شده تا بسیاری از کنتاکتورهای موجود در بازار تولید این شرکت باشد.

زیمنس

شرکت آلمانی زیمنس یکی از شرکت‌های پیشرو و پیشگام در حوزه تولید کنتاکتور است. این شکرت تلاش کرده تا کنتاکتورهای سری Sirius را تولید و به بازار عرضه کند. این شرکت طیف گسترده‌ای از محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار داده و فعالیت شرکت زیمنس در سراسر جهان و عرضه محصولات باکیفیت و عملکرد بالا کنتاکتورهای این برند باعث شده تا بتوان از این شرکت به‌عنوان یکی از بهترین مارک‌های تولیدکننده کنتاکتور نام برد.

حرف آخر

در این مطلب از سایت بابا ادیسون نگاهی به بهترین مارک کنتاکتور انداخته و تلاش کردیم تا اطلاعات جامع و کاملی را در مورد این برندها به شما ارائه دهیم. توجه به نکات گفته‌شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا بادانش کافی اقدام به خرید کنتاکتور از بهترین مارک کنتاکتور کرده و نیاز خود را برطرف کنید.

در صورت تمایل به خرید انواع کنتاکتور می‌توانید از فروشگاه بابا ادیسون از محصولات ما دیدن فرمایید.

https://instagram.com/babaedison.ir