کلوته

محصولات بابا ادیسون

امروزه در صنعت برق کشور با همه گستردگی که دارد ، به ندرت می توان کارشناس ، استاد و یا مصرف کننده حرفه‌ای در زمینه برق صنعتی و خانگی یافت که با نام و محصولات برند کلوته آشنایی نداشته باشد . به این صورت که شما درِ هر تابلو برق یا جعبه تقسیمی را که در منزل ، محل کار و یا واحدهای صنعتی وجود دارند ، بگشایید ، به احتمال خیلی قوی ، یکی از محصولات برند کلوته از قبیل کابلشو و سایر اتصالات را خواهید دید .

دستیابی به این سطح از موفقیت و کسب سهم بالایی از بازار محصولات مشابه در کشور و روند رو به رشد آن در کمتر از دو دهه ، حاصل فعالیت مداوم کارکنان مجموعه کلوته بوده و مرهون عوامل متعددی از قبیل رعایت استانداردهای جهانی ، حفظ و ارتقای کیفیت ، تخصص و پشتکار پرسنل ، پایبندی به اصول مشتری مداری ، تنوع بالای محصولات شرکت کلوته می باشد .

مشخصات ، قیمت و خرید محصولات کلوته

معرفی محصول

معرفی برند

کلوته یک شرکت ایرانی است که در سال 1372 تاسیس شده و از آن زمان تاکنون در زمینه تولید وسایل و تجهیزات الکترونیکی فعالیت داشته است . این شرکت تولید کننده انواع اتصالات از جمله انواع کابلشوها و رابط های لوله ای ، اسپلایس و … می باشد . همانگونه که کاملا مشخص است اتصالات الکتریکی ایمن و مطمئن بسیار حائز اهمیت هستند و کابلشوی غیر استاندارد می تواند باعث قطع اتصال و یا اتصال کوتاه گردد و خسارت‌های هزینه بری به دستگاه‌های برقی وارد نماید . استفاده صحیح از کابلشو ایمن و باکیفیت در پیشگیری از بروز مشکلات و اختلالات این چنینی بسیار موثر است .

همه محصولات برند کلوته مطابق استانداردهای بین المللی تولید می‌شوند و از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند . در صورت تمایل به مشاهده قیمت محصولات کلوته به صفحه وب سایت بابا ادیسون مراجعه فرمایید .

 

معرفی محصولات برند کلوته

گفتیم که این مجموعه فعالیت خود را در اواخر دهه 60 شمسی با ارائه نمونه هایی از کابلشو آغاز کرد ، تا اینکه در نهایت در سال 72 با تاسیس شرکت کلوته فعالیت خود را به طور رسمی در زمینه اتصالات فلزی اعم از انواع کابلشو ، دوراهی (مف) ، اسپلایس … آغاز کرد . همانگونه که کاملا واضح است اتصالات الکتریکی ایمن اهمیت بالایی دارند . قطع برق که به دلیل اتصالات کابلی معیوب و ناقص ایجاد می گردد ، می تواند صدمات قابل توجهی را به بار بیاورد .

کابلشوها و رابط های لوله‌ای برند کلوته ، از بالاترین کیفیت مورد نیاز برخوردار بوده و مطابق با استانداردهای بین المللی هستند. این شرکت محصولات خاص و منحصر به فردی را نیز بنا به سفارش مشتریان خود تولید می کند . محصولات این مجموعه نیز مورد تایید شرکت‌های بزرگی از قبیل ایران ترانسفو ، شرکت‌های توزیع برق ، شرکت مپنا و … هستند .

از جمله تولیدات این شرکت می توان به کابلشو ، مفصل‌های مسی قلع اندود در سایزها و اندازه‌های مختلف با زاویه‌های تعریف شده اشاره کرد . تولیدات این برند شامل کابلشوهای مسی قلع اندود دم بلند DIN با سطح مقطع 400-6 میلی‌متر مربع و 1000-6 میلی‌متر مربع ، سوراخ دوبل با سطح مقطع 240-70 میلی‌متر مربع و کابلشو‌های لوله‌ای با سطح مقطع 400-6 میلی‌متر مربع با زاویه 45 درجه و 90 درجه ، کابلشو های دو شاخ دار از سطح مقطع 16-2.5 ، کابلشوهای ترمینالی ، رابط های مسی با سطح مقطع 400-4 میلی‌متر ، رابط‌های مسی بلند و کوتاه همراه با استپ برای اتصالات کم فشار و ضد نشت روغن ، کابلشوها و رابط‌های پرس آلومینیومی و مسی (بی متال) از سطح مقطع 500-10 می باشد .

 

مزیت محصولات برند کلوته

سال ها سابقه ، تجربه و تخصص در ساخت سیستم‌های تولیدی متعدد در زمینه انواع ادوات برق فشار قوی در حوزه برق صنعتی ، به همراه سطح کیفی قابل قبول ، همراه با همت و پشتکار بنیان گذاران این مجموعه باعث شده است تا در مدت زمان کوتاهی این فعالیت به سطح قابل قبولی دست یابد و نهایتا در سال 1372 با تاسیس شرکت کلوته این مجموعه به رسمیت کامل دست یابد . از خصوصیات اصلی فعالیت‌های این شرکت می توان به کیفیت بالای محصولات ، کاهش هزینه ها ، سرعت بالا در ارائه خدمات ، دقت و کنترل قابل توجه بر نوع کالاهای تولیدی و رعایت اصول و استانداردهای جهانی در تولیدات خود اشاره کرد .

افتخارات برند کلوته

دستیابی به این سطح از محبوبیت در فروش محصولات و تداوم رو به رشد آن در کمتر از دو دهه عمر فعالیت این شرکت مرهون عوامل مختلفی بوده است که رعایت استانداردهای کیفی ، تخصص و پشتکار پرسنل مجموعه و پایبندی عملی به اصول مشتری مداری و تنوع و کیفیت محصولات بوده است . گفتنی است که اخذ گواهینامه ISO 9001-2000 در راستای نیل به این هدف ، برگی از افتخارات این شرکت است .

خرید اینترنتی محصولات کلوته از وب‌سایت بابا ادیسون

تجربه خرید اینترنتی ایمن و مطمئن ، چیزی است که همه ما خواهان آن هستیم . اما این خرید قطعا نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهای متنوع ، باکیفیت و به صرفه را در مدت زمان کوتاهی به دستمان برساند . جهت مشاهده و خرید محصولات برند کلوته می توانید به وب سایت بابا ادیسون مراجعه نمایید و از خرید مطمئن خود لذت ببرید .