شیوا امواج

محصولات بابا ادیسون

شرکت شیوا امواج در سال 1367 با هدف تولید تجهیزات برق صنعتی در شهر اصفهان ، تاسیس گردید. در حال حاضر این مجموعه در زمینه ساخت و تولید دستگاه‌های برق صنعتی و انواع رله‌ها صنعتی برق در حال فعالیت می‌باشد .

تمامی محصولات این برند دارای گواهینامه استاندارد اروپا ، تاییدیه ادارات برق سراسر کشور و مجموعه پژوهش‌های علمی و صنعتی کشور و نیز دارنده گواهینامه بین‌المللی مدیریت کیفیت ISO 9001_2008 از موسسه MOODY INTERNATIONAL انگلستان می ‌باشد .

طراحی و شکل ظاهری این محصولات باکیفیت به‌ گونه‌ای است که می‌توان آن‌ها را به‌ شکل تابلویی بر روی درب تابلو (به‌وسیله قاب پانل) و یا به ‌صورت ریلی روی ریل استاندارد 35 میلی ‌متری نصب نمود . همچنین این مجموعه در زمینه ساخت دستگاه‌های سفارشی برای شرکت‌ها و کارخانجات صنعتی فعال است . دیگر مواردی که این شرکت ایرانی را مورد اطمینان همگان قرار داده ، کیفیت و ضمانت رسمی 3 ساله تمامی محصولات شرکت می ‌باشد .

shivaamvaj.logo

سایر برند‌ها

    ایران ونوس

    اشنایدر الکتریک

    پارت الکتریک

    میکرو

    آتونیکس

    فیندر

    شیوا امواج

    CNTD

    ایتون (EATON)

PDF لیست قیمت محصولات

معرفی محصول

معرفی برند شیوا امواج

برند شیوا امواج در سال 1367 در شهر اصفهان ، ایران تاسیس شده است . فعالیت این مجموعه در زمینه ساخت و تولید دستگاه‌های برق صنعتی و انواع و اقسام رله‌ها که در صنعت برق بسیار پرکاربرد هستند ، می باشد .

ساخت دستگاه‌های سفارشی برای شرکت‌ها و کارخانجات مختلف صنعتی ، با کیفیت ، قابل اطمینان و دارای ضمانت رسمی ۳ ساله در دستور کار این شرکت است .

معرفی محصولات برند

ازجمله محصولات پرطرفدار و پرفروش برند شیوا امواج می‌توان به :

انواع ولت‌متر و آمپر‌متر تابلویی

انواع فتوسل و ساعت نجومی با رنج های جریانی متفاوت

انواع تجهیزات کنترلری و نمایشی از قبیل : ترموستات ، شمارنده دیجیتال ، رطوبت ‌سنج

انواع تجهیزات حفاظتی نظیر : محافظ کنتاکتور ، محافظ ولتاژ ، کنترل فاز ، کنترل بار ، کنترل فاز بار

 انواع تایمرها اعم از تایمر ثانیه ، تایمر دقیقه ، تایمر راه‌پله ، تایمر چپ‌گرد راست‌گرد ، تایمر استارت مجدد ، تایمر ستاره مثلث

در ادامه  برخی از این محصولات را بررسی می کنیم .

  • انواع تایمر و تایمر سوئیچ:

تایمر صنعتی برای شروع و راه‌اندازی یک عملکرد به صورت خودکار ، همچنین راه‌اندازی موتور‌های الکتریکی سه‌ فاز جهت عبور از حالت ستاره به مثلث کاربرد دارد . دسته‌‌بندی این عنوان شامل (ساعت فرمان پریزدار ، ساعت فرمان ، سوپر تایمر دیجیتال و آنالوگ ، ساعت کار ، انواع تایمرهای دقیقه و ثانیه ، تایمرهای روغنی و….) می‌باشد .

  • حفاظت کننده تک‌فاز :

این دسته از محصولات برند شیوا امواج شامل تجهیزات حفاظتی از قبیل (محافظ یخچال ، محافظ کنتاکتور ، محافظ ولتاژ دیجیتال ، کنترل آمپر و….) می‌‌باشد .

  • حفاظت کننده‌های سه فاز :

با استفاده از این حفاظت کننده‌ها می‌توان اختلالات ناشی از قطع فاز ، جابجایی فازها ، عدم تساوی فازها و افزایش یا کاهش ولتاژها را در کلیه مراکز صنعتی ، تجاری و مسکونی کنترل کرد . این دسته از حفاظت‌کننده‌ها از قبیل کنترل فاز ، کنترل فاز-بار ، کنترل بار دیجیتال ، رله کنترل آمپر سه‌فاز و …) می‌‌باشد .

  • کنترل‌کننده شیوا امواج :

این دسته از محصولات همانطور که از نامشان مشخص است ، دستگاه‌هایی برای اتوماتیک ‌کردن سیستم‌ها ، کنترل جریان و ولتاژ بسته به نوع کاربردشان می ‌باشند . دسته بندی محصولات شامل (انواع ترموستات‌ها ، انواع فلوترها ، سنسورها و….) می‌باشد .

  • نمایشگر ولتاژ و جریان :

همانطور که از نام این محصولات پیداست ، جهت نمایش عددی مقدار ولتاژ و جریان به کار گرفته می ‌شود . بیشترین تفاوت نمایشگرها در سایز و اندازه ، دقت اندازه‌گیری و نوع ac یا dc بودن آن‌‌ها می‌باشد . این دسته بندی شامل (ولت‌‌متر ، آمپر‌متر ، چراغ سیگنال و …) است .

  • فتوسل و روشنایی :

یکی دیگر از محصولات برند شیوا امواج ، فتوسل می باشد . فتوسل یک نوع سنسور است ، که یک نمونه از کاربرد‌های آن روشن کردن اتوماتیک روشنایی‌ها است . به طور مثال در ساختمان‌ها ، معابر و مکان‌هایی که در برابر نور خورشید هستند می ‌توان از فتوسل که در واقع یک مقاومت حساس به میزان دریافت نور است ، استفاده کرد . محصولات این برند در حوزه روشنایی شامل انواع فتوسل وساعت‌های نجومی است .

مزیت محصولات برند

تولیدات برند شیوا امواج زیبایی و کارایی منحصر به فردی دارند . به جرات می‌توان گفت که این گونه محصولات ، با این تنوع و کیفیت در کمتر شرکتی در ایران پیدا می‌شود . این محصولات شامل : تایمرها و تایم سوییچ ، حفاظت‌کننده تک‌فاز و سه‌فاز ، کنترل کننده ، نمایشگر ولتاژ و جریان و فتوسل و روشنایی می باشد .

افتخارات برند

همانطور که قبلا نیز اشاره کردیم محصولات برند شیوا امواج گواهینامه استاندارد اروپا ، تاییدیه ادارات برق سراسر ایران و سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی کشور و گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت ISO 9001_2008 را از موسسه(MOODY INTERNATIONAL) انگلستان دریافت نموده است .

 

خرید اینترنتی محصولات شیوا امواج از وب‌سایت بابا ادیسون

شرکت شیوا امواج به منظور تولید دستگاه‌های ویژه برای شرکت‌ها و کارخانجات مختلف صنعتی ، سفارش می‌پذیرد و ضمانت رسمی 3 ساله‌ای که دارای قابلیت تعویض نیز می باشد را برای همه محصولات تولید شده در شرکت در نظر می‌گیرد . لذا می‌توان از کیفیت و عمر بالای قطعات و تجهیزات این برند اطمینان حاصل کرد .

شما می‌توانید برای خرید بسیاری از محصولات برند شیوا امواج در سایزها و ابعاد مختلف و یا اطلاع از لیست قیمت‌های محصولات این برند به وب سایت بابا ادیسون مراجعه نموده و با کسب اطلاعات کافی ، محصول مورد نظرتان را خریداری نمایید .