CNTD

محصولات بابا ادیسون

سی ان تی دی (CNTD) به عنوان تامین کننده لوازم الکترونیکی قابل اعتماد مشتریان خود ، کنترل بسیار دقیقی بر کیفیت و کارایی محصولات دارد .

سی ان تی دی (CNTD) یک سیستم مدیریت قابل ردیابی را از طراحی محصول ، خرید مواد ، تولید خالی کار ، پردازش لوازم جانبی ، مونتاژ محصول تا تحویل محصول نهایی ایجاد کرده است . تیم کنترل کیفیت حرفه‌ای بر تمام جزئیات کیفیت از تحقیق و توسعه ، تولید تا خروجی نظارت می کند . تیم PMC با برنامه ریزی کامل در زمینه خرید ، انبارداری و ارسال بر مدیریت زنجیره تامین نظارت می کند . تیم صنعتی با به روز رسانی تجهیزات و خطوط تولید به عنوان ستون فقرات راندمان و پایداری بالا عمل می کند . کنترل دقیق بر هزینه ، کیفیت و راندمان تولید بالا همیشه چیزی است که این برند را قادر می سازد سوئیچ‌ها و سنسورهای مقرون به صرفه‌ای را ارائه کند .

cntd

سایر برند‌ها

    ایران ونوس

    اشنایدر الکتریک

    پارت الکتریک

    میکرو

    آتونیکس

    فیندر

    شیوا امواج

    CNTD

    ایتون (EATON)

PDF لیست قیمت محصولات

معرفی محصول

معرفی برند سی ان تی دی (CNTD)

از سال 2014 ، همراه با روند توسعه شهرنشینی جدید چین و مزیت‌های منابع این شرکت ، این شرکت به تدریج ایده‌های توسعه و استراتژی های تجاری خود را روشن کرده است و بر اساس تداوم پیروی از دستورالعمل های سیاست ملی ، با نیازهای منطقه‌ای ترکیب شده است .

این شرکت با حمایت سهامداران Xitong International و China Development Bank International Holdings ، همراه با منابع و مزایای سهامداران عمده ، استراتژی توسعه کسب و کار جدید را روشن کرده و طرح تحول کسب و کار را راه اندازی کرده است . نوآوری و سایر زمینه‌های صنعتی که در راستای چشم انداز توسعه اقتصاد جدید به طور فعال سرمایه‌گذاری‌های مرتبط را گسترش می دهد و مسیرهای تجاری جدید و جهت گیری‌های اصلی تجاری را پرورش می دهد .

در حال حاضر در بخش پروژه‌های با درآمد ثابت ، پروژه‌های این برند در مناطقی با توسعه اقتصادی مناسب در سطح کشور واقع شده‌اند که می‌تواند درآمد و جریان نقدی پایداری را برای شرکت فراهم کند . CNTD Electric Technology Co., Ltd. ، واقع در منطقه توسعه اقتصادی Yueqing، ژجیانگ ، چین ، از سال 2000 در زمینه سوئیچ های مورد استفاده در اتوماسیون صنعتی تخصص دارد و اکنون یک شرکت نمونه در صنعت چین است .

 سی ان تی دی (CNTD) به عنوان یک تولید کننده پیشرو سوئیچ اتوماسیون صنعتی و شریک بسیاری از 500 شرکت برتر جهان ، با راه حل‌های سوئیچ و سنسور حرفه‌ای به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد .

معرفی محصولات برند

سی ان تی دی (CNTD) یکی از تولید کنندگان پیشرو متخصص در انواع کلیدهای محدود ، میکرو سوئیچ‌ها ، کلیدهای فشاری ، کلیدهای فشاری پاور ، سوئیچ‌های مونولور ، سوئیچ‌های پایی ، سوئیچ‌های تعویض ، سنسورهای مجاورتی ، سنسورهای فوتوالکترونیک ، سنسورهای ترمینال بلوک است .

چراغ های هشدار دهنده این برند به طور گسترده ای برای کنترل کننده‌های اتوماتیک ، کنتورهای الکترونیکی ، امکانات پزشکی ، تجهیزات ارتباطی ، لوازم الکتریکی خودرو و موتور سیکلت ، لوازم خانگی ، ابزار الکترونیکی و غیره استفاده می شود . سوئیچ‌ها و سنسورهای درجه یک CNTD احراز هویت سیستم کیفیت ISO 9001:2000 را گذرانده است . تمام 30 سری CNTD و بیش از 1000 مشخصات محصول دارای گواهینامه‌های CCC ، CE و یکی از آنها توسط TUV است .

 

همه محصولات سی ان تی دی (CNTD) به شدت به استاندارد IEC اشاره می کنند و توسط شرکت بیمه مردمی چین (PICC) واجد شرایط هستند . CNTD از شهرت خوبی در سطح بین المللی در بخش تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی برخوردار بود . با توجه به “اول کیفیت ، اول اعتبار” به عنوان موضوع همیشگی ، CNTD بر توسعه تجارت با کیفیت محصول پایدار و بهبود مداوم محصولات اصرار دارد . علاوه بر این ، سی ان تی دی (CNTD) استاندارد بالایی را برای سیستم خدمات قبل از فروش و پس از فروش برای بهترین تجربه مشتریان خود حفظ می کند و با کیفیت برجسته ، خدمات عالی ، شهرت خوب ، CNTD مایل به همکاری با مشتریان در سراسر جهان برای آینده ای درخشان است .

 مزیت محصولات برند

محصولات سی ان تی دی (CNTD) اکنون دارای گواهینامه هایی از جمله گواهینامه اجباری چین و گواهینامه های CE توسط TÜV Rheinland هستند . با توجه به تداوم کاوش در فناوری ، ما توانایی قوی برای سفارشی کردن محصولات برای استفاده سخت‌تر از محیط و تجهیزات مربوط به  ROHS ، RECAH ، UL یا هر گواهینامه مورد نیاز دیگر داریم . ارضای نیازهای مشتریان با استفاده از توان فنی ما همواره دنباله‌ روی ما بوده است .

افتخارات برند

سی ان تی دی (CNTD) توسط تیم تحقیق و توسعه مجرب رهبری می شود و مجهز به دستگاه های در حال توسعه فراوان است . نوآوری و کمال‌گرایی از اعتقادات این برند است . با هدایت تئوری‌ها و روش‌های طراحی پیشرفته ، سی ان تی دی (CNTD) می‌تواند محصولات مقرون ‌به ‌صرفه‌ای از جمله سوئیچ‌های حد عمودی ، سوئیچ‌های حد افقی ، کلیدهای فشاری ، سوئیچ‌های فشاری پاور ، سوئیچ‌های مونولور ، سوئیچ‌های پایی ، سوئیچ‌های تعویض ، حسگرهای مجاورتی ، سنسورهای عکاسی ، ارائه کند .

 

خرید اینترنتی محصولات سی ان تی دی (CNTD) از وب‌سایت بابا ادیسون

اعتماد و اطمینان ، زیبایی ، ماندگاری و دوام از جمله ملاک‌های خریداران محصولات الکتریکی است که برند سی ان تی دی (CNTD)  همه این خصوصیات را در محصولات خود ، تعبیه نموده است . شما می‌توانید با انتخاب و خرید محصولات این برند از وب سایت بابا ادیسون ، از کیفیت و کارایی بالای آنها لذت ببرید .