یونیتی

محصولات بابا ادیسون

کمپانی یونیتی چین یکی از معروف ترین ارائه دهندگان ابزارهای تست و اندازه‌گیری در آسیا است . این شرکت دارای گواهینامه های ISO9001 و ISO14001 بوده و موفق به دریافت گواهینامه های CE ، ETL ، UL ، GS در زمینه محصولات تست و اندازه‌گیری شده است ، کمپانی یونیتی با دارا بودن مراکز تحقیق و توسعه در چنگدو و دونگوان قادر به تولید نوآورانه ، قابل اعتماد ، ایمن و کاربر پسند در زمینه کلیه دستگاه‌های تست و اندازه‌گیری می‌باشد ، Uni-Trend در جهت توزیع محصولات و خدمات محصول همکاری‌هایی با شرکای بیش از 80 کشور جهان داشته است و محصولاتی با بالاترین حد استانداردهای جهانی و صنعتی را عرضه نموده است .

مشخصات ، قیمت و خرید محصولات یونیتی

سایر برند‌ها

    ایران ونوس

    اشنایدر الکتریک

    پارت الکتریک

    میکرو

    آتونیکس

    فیندر

    شیوا امواج

    CNTD

    ایتون (EATON)

PDF لیست قیمت محصولات

معرفی محصول

معرفی برند یونیتی

شرکت یونیتی یکی از پیشگامان تولید تجهیزات اندازه گیری و تست در جهان است . این کمپانی موفق به دریافت گواهینامه کنترل کیفیت ISO9001 از LRQA در سال 1998 ، گواهینامه‌های شناخته شده‌ای از جمله CE اروپا ، UL امریکا ، CMC چین و … می‌باشد . این شرکت با داشتن مراکز تحقیق و توسعه متعدد با تکنولوژی روز ، امکان تولید محصولاتی قابل اعتماد با کیفیت بالا و ایمن ، با کاربری آسان فراهم می‌کند .

این کمپانی در بیش از نود کشور جهان با مشارکت بیش از ششصد نماینده برای توزیع محصولات و خدمات خود ، از جمله کمپانی‌های بسیار موفق و معتبر در این زمینه محسوب می‌شود . تولیدات این کمپانی همواره با استاندارد های جهانی منطبق بوده و بنا به نیازهای صنایع مختلف تولید می شود .

در حال حاضر کارخانه این برند در حال توسعه خط تولید تجهیزات اندازه‌گیری پیشرفته با تاسیساتی مدرن است . استفاده از این تاسیسات و تکنولوژی روز دنیا ، پاسخگوی تامین تقاضای محصول از سراسر جهان می باشد . شایان ذکر است که برند یونیتی تحت لیسانس کشور کانادا است . تمامی محصولات این برند دارای یک سال گارانتی و سه سال خدمات پس از فروش هستند .

معرفی محصولات برند

کمپانی یونیتی یکی از مشهورترین ارائه دهندگان راه حل‌های تست و اندازه‌ گیری در آسیا می‌باشد . شرکت یونیتی دارای گواهینامه‌های ایزو 9001 و ایزو 14001 بوده و دارای گواهینامه‌هایی در زمینه محصولات تست و اندازه گیری از جمله CE ، ETL ، UL ، GS و غیره نیز می‌باشد . شرکت یونیتی با دارا بودن مراکز تحقیق و توسعه در چنگدو و دونگوان ، توانایی تولید انواع محصولات نوآورانه ، قابل اعتماد و بی خطر در زمینه محصولات تست و اندازه‌گیری کاربر پسند را داراست . یونیتی برای توزیع محصولات و خدمات محصول همکاری‌هایی با شرکای بیش از 80 کشور جهان داشته است . با استفاده از محصولات با استانداردهای صنعتی ، یونیتی قادر است خواسته‌های مشتریان محصولات خود را از سراسر جهان به طور کامل برآورده کند .

معرفی محصولات یونیتی

مزیت محصولات برند

کمپانی یونیتی همواره بر آن بوده است که محصولات ابزاردقیق و اندازه‌ گیری خود را با بالاترین سطح کیفیت جهانی و در عین حال پایین‌ترین قیمت ، جهت جلب رضایت مصرف کنندگان و کسب بیشترین سهم فروش به بازار عرضه نماید .در مواجهه با پیشرفت سریع فن آوری در جامعه مدرن ، این شرکت روند تولید محصولات خود را با هدف ارائه محصولاتی با بالاترین استانداردهای کیفیت ، از طریق تحقیق و توسعه مداوم حفظ کرده است .

در جهت عملی شدن این راهبرد مهندسان تیم تحقیق و توسعه شرکت یونیتی بر روی ایجاد بهترین کیفیت ، تنوع ، و ارائه محصولات رقابتی متمرکز شده است .

افتخارات برند یونیتی

یونیتی از مدل PDCA برای برنامه‌ریزی ، بهبود مداوم و اجرای فعال سیستم مدیریت کیفیت برتر بهره می‌برد ، که این نیز مبتنی بر سیستم استاندارد بین المللی کیفیت ISO 9001 است . سیستم مدیریت کاربردی و مؤثر Uni-Trend با نظارت دقیق و مؤثر ، تأثیرات مثبتی بر محصول و کیفیت کار داشته دارد . در راستای فروش جهانی ، شبکه فروش بین المللی تمامی قاره‌ها به جز قطب جنوب را پوشش می‌دهد . محصولات این کمپانی در بیش از هشتاد کشور در سراسر جهان فروخته شده است ، با پوشش تمام کشورهای بزرگ در حال توسعه و بازارهای نوظهور .

خرید اینترنتی محصولات یونیتی از وب‌سایت بابا ادیسون

شما می‌توانید کلیه محصولات یونیتی را از وب سایت بابا ادیسون ، با پایین‌ترین قیمت و گارانتی معتبر خرید نمایید . همچنین کارشناسان ما با کمال میل ، آماده هرگونه راهنمایی ، مشاوره و پاسخگویی در زمینه خرید تجهیزات یونیتی و محصولات اندازه گیری و ابزار دقیق به کلیه مشتریان و مهندسین و فعالان صنعت می‌باشند .