ایتون (EATON)

محصولات بابا ادیسون

ایتون یک رهبر جهانی در صنعت برق برای سیستم‌های کنترل الکتریکی ، توزیع برق ، منابع تغذیه بدون وقفه ، اتوماسیون صنعتی و خدمات مرتبط است . روش‌های توسعه محصول پیشرو ، برتری تولید ، و شبکه جهانی خدمات مهندسی و پشتیبانی فنی از ویژگی‌های محصولات Eaton با برندهای معتبر جهانی مانند Powerware(r)، Cutler-Hammer(r)، Holec(r) و MEM است .

تجهیزات و خدمات این برند همیشه نیازهای بازار در حال تغییر را در صنعت ، تاسیسات ، علائم روشنایی ، مسکونی ، فناوری اطلاعات و OEM در سطح جهان برآورده می‌کند . مجموعه ایتون ارائه دهنده پیشرو راه حل‌های یکپارچه کیفیت برق در جهان است . راه حل‌های این برند حداکثر توان در دسترس را برای پاسخگویی به نیازهای مشاغل امروزی فراهم می‌کند . طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات این شرکت فرصت‌های عالی را برای حل مشکلات پیچیده فراهم می‌کند . ماموریت ایتون این است که به مشتریان اطمینان کامل دهد که هیچ مشکل منبع تغذیه بر پایداری تجهیزات ، سیستم‌های اطلاعاتی و ایمنی اطلاعات آنها تأثیر نخواهد گذاشت . این اطمینان مبتنی بر بیش از 40 سال تجربه در توسعه و تولید سیستم های برق اضطراری ، دانش دقیق از نیازهای مشتری و سطح بالای پشتیبانی خدمات است .

سایر برند‌ها

    ایران ونوس

    اشنایدر الکتریک

    پارت الکتریک

    میکرو

    آتونیکس

    فیندر

    شیوا امواج

    CNTD

    ایتون (EATON)

PDF لیست قیمت محصولات

معرفی محصول

معرفی برند ایتون

Eaton Corporation PLC یک شرکت چندملیتی مدیریت انرژی با فروش 17.86 میلیارد دلار در سال 2020 است که در ایالات متحده با دفتر مرکزی جهانی در دوبلین ، ایرلند و یک مرکز اداری ثانویه در بیچ‌وود ، اوهایو تأسیس شد . ایتون تقریباً 92000 کارمند دارد و محصولات را به مشتریان در بیش از 175 کشور می‌فروشد . در سال 1911 ، جوزف ایتون و چند نفر از همکارانش شرکت چرخ دنده و محور توربنسن را در بلومفیلد ، نیوجرسی ، ادغام کردند . در سال 1914 ، این شرکت به کلیولند ، اوهایو نقل مکان کرد تا به تجارت اصلی خود ، صنعت خودرو نزدیک شود .

دو سال بعد، شرکت کامیونت موتور جمهوری ، بزرگترین مشتری توربنسن ، شرکت را خریداری کرد . اما ایتون و توربنسن راضی نبودند و برای تشکیل شرکت Eaton Axle در سال 1919 از جمهوری خارج شدند . یک سال بعد ، در سال 1920 ، Eaton Axle Company با Standard Parts ادغام شد .

Standard Parts در همان سال تحویل گرفت و بعداً منحل شد . در سال 1923 ، ایتون شرکت Torbensen Axle را از ریپابلیک خریداری کرد و نام خود را به Eaton Axle and Spring تغییر داد . شرکای ایتون معتقد بودند که سریعترین راه برای رشد کسب و کار از طریق اکتساب است و شروع به خرید شرکت‌هایی در صنعت خودرو کردند . در سال 1932 ، این شرکت متنوع نام خود را به شرکت تولیدی ایتون تغییر داد . در سال 1937 ، ایتون با افتتاح یک کارخانه تولیدی در کانادا بین المللی شد . در سال 1958 شرکت Eaton شرکت Fuller Manufacturing را تصاحب کرد . نام شرکت در سال 1965 پس از خرید شرکت تولیدی Yale & Towne در سال 1963 یک بار دیگر به Eaton Yale & Towne Inc تغییر کرد . سهامداران تغییر نام فعلی شرکت را در سال 1971 تصویب کردند . در سال 1978 ، Eaton Corporation ساموئل مور و شرکت را خریداری کرد .

معرفی محصولات برند

محصولات بخش برق شامل کلیدهای مدار ، تابلو برق ، گذرگاه ، سیستم های یو پی اس ، واحدهای توزیع برق ، تابلوهای تابلو ، مراکز بار ، کنترل موتور ، متر ، سنسور ، رله و اینورتر می‌باشد . بازارهای اصلی برای بخش‌های الکتریکال آمریکا و الکتریکال بقیه جهان عبارتند از : مشتریان صنعتی ، سازمانی ، دولتی ، خدماتی ، تجاری ، مسکونی ، فناوری اطلاعات و تولیدکنندگان تجهیزات اصلی .

 

مزیت محصولات برند ایتون

آلن کولوریتو ، مدیر بازاریابی و عملیات کانال ، با تکیه بر 104 سال اخیر شرکت ، گفت که ایتون اکنون در حال آماده شدن برای نیازهای آینده شرکت در دنیایی گاهی نامشخص است : «ایتون با چالش قدرت بخشیدن به دنیایی که نیازهای بیشتری دارد ، انرژی می گیرد . ما همیشه فراتر از آن فکر می‌کنیم ، و با چالش راه‌اندازی دنیایی که نیاز به انرژی بیشتری دارد : برق بیشتر ، منابع انرژی جایگزین بیشتر ، و کارآیی‌های بیشتر ، فعالیت می کنیم .

از محصولات پیشگام گرفته تا طراحی کلید در دست ، صنایع مهم در سراسر جهان روی ایتون حساب می کنند . تلاش های مستمر و آتی عبارتند از :

تقویت مراکز داده برای محافظت از حجم فزاینده‌ای از اطلاعات

یکپارچه سازی فناوری برای تولید خودکار به طور فزاینده

انرژی بخشی به ساختمان‌ها که نیاز به کارایی بیشتر دارند

مدرن کردن شبکه برای قابلیت اطمینان بیشتر

روشن کردن خانه‌ها ، جوامع و مشاغل با کارآمدتر

افتخارات برند

در حالی که ایتون به توسعه خود در الکترونیک پیشرفته ، پیشرانه های خودرو و قطعات کامیون ادامه داده است ، این شرکت خود را از چندین بخش ، از جمله تجارت محورها ، ترمزها و فنرهای خودرو در سراسر جهان کنار گذاشت ، که عملاً به دو خط تولید اصلی ایتون پایان داد . تا سال 2003 ، عملیات تولید صنعتی متنوع Eaton Corp به بازارهایی از صنایع هوافضای تجاری ، دفاع نظامی ، خودرو و قطعات کامیون گرفته تا ماشین آلات صنعتی و تجهیزات توزیع و کنترل الکتریکی خدمت کرد . دارایی‌های متنوع Eaton Corp منجر به فروش 7.2 میلیارد دلاری در سال 2002 شد . در سال 2012، ایتون با خرید صنایع کوپر ، یک شرکت مستقر در ایرلند ، توسعه بزرگی انجام داد . مدت کوتاهی پس از آن ، در سال 2013 ، این شرکت دفتر مرکزی خود را به یک مرکز 580,000 فوت مربعی در حومه شهر منتقل کرد . BEACHWOOD . تا سال 2016 این شرکت 95000 کارمند داشت .

امروز ، از طریق فعالیت های اضافی ، Eaton با فروش 22.6 میلیارد دلاری در سال 2014 به یک شرکت مدیریت انرژی جهانی تبدیل شده است . با دفتر مرکزی جهانی در دوبلین ، ایرلند، و دفتر مرکزی منطقه‌ای در کلیولند ، اوهایو ، ایالات متحده . شانگهای ، چین ، مورگز ، سوئیس ، و مکزیکو سیتی ، مکزیک ، ایتون راه‌حل‌های کم مصرفی را ارائه می‌کند که به مشتریان خود کمک می‌کند تا برق ، هیدرولیک ، و مکانیک را به طور موثرتر ، ایمن و پایدار مدیریت کنند . ایتون تقریباً 102,000 کارمند در سراسر جهان دارد و محصولات خود را در بیش از 175 کشور به مشتریان می فروشد .

خرید اینترنتی محصولات ایتون از وب‌سایت بابا ادیسون

جهت مشاهده و خرید محصولات برند ایتون می توانید به وب سایت معتبر بابا ادیسون مراجعه نمایید و خریدی مطمئن را تجربه کنید .