فیندر

محصولات بابا ادیسون

به جرات می توان گفت کمتر کسی هست که در دنیای برق و الکترونیک فعالیت داشته باشد و برند فیندر به گوشش نخورده باشد . هم اکنون شرکت فیندر با تولید صدها محصول متنوع در بخش‌های صنعتی و ساختمانی و دریافت تمامی استانداردهای اروپا و آمریکا برای همه محصولات خود ، به عنوان یکی از برترین و با کیفیت ترین برندها در اروپا و جهان شناخته می شود . محصولات این شرکت امروزه در کشورهای متعددی از قبیل ایتالیا ، فرانسه و اسپانیا تولید می شوند .

finder.logo

سایر برند‌ها

    ایران ونوس

    اشنایدر الکتریک

    پارت الکتریک

    میکرو

    آتونیکس

    فیندر

    شیوا امواج

    CNTD

    ایتون (EATON)

PDF لیست قیمت محصولات

معرفی محصول

فیندر در سال 1954 توسط Piero Giordanino تاسیس شد که اولین رله پله را در سال 1949 در ایتالیا به ثبت رساند . توسعه مستمر برای بیش از 60 سال، فیندر را به تولید بیش از 14500 نوع گوناگون از دستگاه‌های الکترومکانیکی و الکترونیکی برای بخش‌های تجاری ، مسکونی و صنعتی هدایت نموده است که تمامی آنها در ایتالیا ، فرانسه و اسپانیا تولید می‌شوند . در طول سالیان طولانی ، این شرکت به گسترش خود ادامه داده و اکنون این برند واقعا جهانی شده است . همچنین مفتخر به تولید رله با بالاترین تعداد تاییدیه‌های کیفیت شده است . برخورداری از تخصص بالا به فیندر این امکان را داده است که وسیع ترین طیف رله‌های  موجود در بازار را تولید کند .

Finder به طور پیوسته برای حفظ کارایی و بهبود برنامه‌های خود کار می‌کند . در این مجموعه ، هر محصول قبل از خروج از کارخانه‌ ، تحت دو چرخه تست کامل قرار گرفته و از بالاترین سطح کیفیت ، برخوردار می گردد . این فرآیند بهبود در سیستم تولیدی اعمال شده و به این ترتیب روزانه بیش از چهارصد هزار دستگاه الکترومکانیکی و الکترونیکی تولید می‌کند .

امروزه ، سیاست این مجموعه در کاهش مصرف انرژی بدین معناست که بیش از پنجاه درصد برق مصرفی ما از منابع تجدیدپذیر تامین می گردد . این تعهد با انطباق ما با استاندارد UNI EN ISO 14001 مشهود می باشد ، که نشان دهنده این مسئله است که ما همواره همه تلاش‌ خود را برای محافظت از محیط زیست انجام می‌دهیم .

   محصولات برند فیندر

معرفی محصولات برند فیندر

طیف محصولات فیندر عبارتند از :

  • انواع مختلف رله‌های الکتريکی ، صنعتی ، رابط و قدرت
  • انواع تايمرهای مولتی ولتاژ و مولتی فانکشن فرمان چندمنظوره
  • انواع سوکت ها و جامپر و ماژولهای LED +Diode و …
  • مدل‌های مختلفی از ماژول‌های واسطه با ابعاد کوچک و باکیفیت برای PLC‌ها به صورت EMR و SSR
  • قابليت توليد رله‌ها به شکل PCB و Plug-in ، بنا به سفارش مشتری
  • امکان ارتقای سطح حفاظت رله‌ها بنا به درخواست مصرف کننده
  • توليد سوکت به صورت متنوع برای يک رله جهت سهولت در سيم کشی دلخواه

شرکت فیندر ایتالیا با داشتن نزدیک به 30 دفتر فروش مستقیم محصولات و بیش از 100 نمایندگی فروش در کشورهای متعدد دنیا از جمله ایران، از بزرگترین زنجیره‌های تامین کالا در جهان را به خود اختصاص داده است .

گفتنی است که محصولات فیندر در کشور ما توسط شرکت‌های معتبری با 3 سال گارانتی و هولوگرام رسمی این برند به بازار ارائه می شود .

        معرفی محصولات برند فیندر

مزیت محصولات برند

برند فیندر با سال‌ها تجربه و سابقه فعالیت در زمینه تهیه و توزیع قطعات الکترونیکی ، ابزار دقیق و اندازه گیری ، انواع سوکت و رله و … مفتخر است افزون بر فعالیت در بازار خرید و فروش سنتی بصورت خرده و عمده جهت رفاه حال مشتریان در سراسر کشور و سهولت دسترسی اقدام به ایجاد فروشگاه اینترنتی نموده است .

افتخارات برند

در طول این سال ها ، فیندر به علت کیفیت بسیار بالای تولید و نیز گستردگی و ماهیت بسیار تخصصی ، هم کیفیت و هم سطح بالای قابلیت اطمینان محصولات خود را تضمین می کند .

فیندر با پایبندی به مقررات زیست محیطی ملی و اتحادیه اروپا ، تضمین می‌کند که تمامی محصولات آن با الزامات قانونی مطابقت دارد . امروزه سیاست کاهش مصرف انرژی توسط شرکت به این معناست که بیش از 50 درصد از برق مورد استفاده این برند از منابع تجدیدپذیر تامین می‌شود . این تعهد با پیروی از UNI EN ISO 14001 نشان داده می شود ، که بیانگر این مسئله است که این برند همواره حداکثر تلاش خود را برای حفاظت از محیط زیست انجام می دهد .

خرید اینترنتی محصولات فیندر از وب‌سایت بابا ادیسون

وب‌سایت بابا ادیسون با سابقه درخشان خود در زمینه تهیه و توزیع قطعات الکترونیکی ، ابزار دقیق و اندازه گیری ، انواع فن و رله و …. مفتخر است با فعالیت در بازار خرید و فروش خرده و عمده اینترنتی جهت رفاه حال مشتریان در سراسر کشور و سهولت دسترسی آنها به این محصولات گام بردارد .