هیوکی

محصولات بابا ادیسون

شرکت هیوکی از زمان تأسیس خود در سال 1935 به طور انحصاری بر ابزارهای اندازه‌گیری الکتریکی تمرکز کرده است . Hioki Denki Kabushiki-gaisha ، یک توسعه‌دهنده و سازنده تجهیزات اندازه‌گیری برق ژاپنی است که در اوئدا ، سیتی ، ناگانو پرفکتور ژاپن واقع شده است . این شرکت برای اولین بار در ژوئن 1935 تأسیس شد و در 5 ژانویه 1952 به عنوان هیوکی EE ثبت شد . نام شرکت از نام خانوادگی موسس آن ، آقای میزو هیوکی گرفته شده است .

میزو هیوکی ، موسس شرکت تولیدی ژاپنی ، ماموریت خود را برای تامین ابزار اندازه‌گیری که نیازهای به سرعت در حال تغییر جامعه را برآورده می کند ، آغاز کرد . هدف اصلی این شرکت ایجاد محصولات و خدمات منحصر به فرد با ارزش افزوده بالا و ادامه ایجاد این محصولات برای تقویت صنعت جهانی از طریق تحقیق و توسعه مداوم است . اکنون این شرکت با ارائه مجموعه‌ای متنوع از ابزارهای اندازه‌گیری الکتریکی ، شهرت خود را برای محصولات صنعتی قابل اعتماد ، قابل اعتماد و با کیفیت بالا حفظ می‌کند .

hioki

سایر برند‌ها

    ایران ونوس

    اشنایدر الکتریک

    پارت الکتریک

    میکرو

    آتونیکس

    فیندر

    شیوا امواج

    CNTD

    ایتون (EATON)

نمایش 1–12 از 83 نتیجه

آمپر متر کلمپی 2000 آمپر برند هیوکی کد 20-3285

[dv_wc_product_variation_swatches term="color" type="image"]

آمپرمتر کلمپی 100 آمپر AC-DC برند هیوکی کد 3287

[dv_wc_product_variation_swatches term="color" type="image"]

آمپر‌متر کلمپی 1000 آمپر AC برند هیوکی کد 10-F3280

[dv_wc_product_variation_swatches term="color" type="image"]

آمپرمتر کلمپی 1000 آمپر AC برند هیوکی کد 20-F3280

[dv_wc_product_variation_swatches term="color" type="image"]

آمپر‌متر کلمپی 1000 آمپر AC برند هیوکی کد CM3289

[dv_wc_product_variation_swatches term="color" type="image"]

آمپر‌متر کلمپی 2000 آمپر AC برند هیوکی کد CM3291

[dv_wc_product_variation_swatches term="color" type="image"]

آمپر‌متر کلمپی بلوتوثی برند هیوکی کد CM4142

[dv_wc_product_variation_swatches term="color" type="image"]

آمپر‌متر و دماسنج کلمپی برند هیوکی کد CM4141

[dv_wc_product_variation_swatches term="color" type="image"]

ارت‌ سنج 3 سیم آنالوگ برند هیوکی کد FT3151

[dv_wc_product_variation_swatches term="color" type="image"]

ارت‌ سنج برند هیوکی کد 50-FT6031

[dv_wc_product_variation_swatches term="color" type="image"]

ارت سنج ضد آب برند هیوکی کد FT6031

[dv_wc_product_variation_swatches term="color" type="image"]

PDF لیست قیمت محصولات

معرفی محصول

میزو هیوکی شرکت ابزار الکتریکی هیوکی را در سال 1937 در مگورو-کو ، توکیو تأسیس کرد ، اما خیلی زود به دلیل تاثیر جنگ جهانی دوم به شهر ساکاکی در استان ناگانو نقل مکان کرد . با گسترش و توسعه روزافزون ، شرکت بار دیگر در سال 1990 به شهر اوئدا نقل مکان کرد ، جایی که دفتر مرکزی شرکت امروزه نیز همچنان در آنجا باقی مانده است . HIOKI تا زمان چهارمین مدیر عامل ، تسوناکی هیوکی ، یک تجارت خانوادگی بود ، اما از زمان پنجمین مدیر عامل ، این سمت توسط اعضای خارج از خانواده پر شده است . مدیر عامل فعلی کازوتوشی هوسویا (نسل هفتم) است .

هیوکی دارای شعبه ها و دفاتر خارج از کشور در ایالات متحده آمریکا ، چین ، سنگاپور ، کره ، هند ، تایوان ، آلمان ، امارات ، اندونزی و تایلند است . فروش بین المللی 48.3 درصد از کل فروش شرکت در سال 2018 را به خود اختصاص داده است .

معرفی محصولات برند

محصولات HIOKI به 4 دسته تقسیم می شوند .

تجهیزات تست اتوماتیک (تسترهای برد)

تجهیزات ضبط (Data Logger، HiCorders حافظه ، اسیلوسکوپ دیجیتال)

ابزارهای اندازه گیری الکترونیکی (متر ال سی آر ، متر برق و غیره)

ابزار اندازه‌گیری میدانی (کلمپ متر ، تستر و غیره)

مزیت محصولات برند هیوکی

از زمانی که هیوکی در سال 1935 تاسیس شد ، متعهد به توسعه محصولات تست و اندازه‌گیری الکتریکی برای تجزیه و تحلیل توان و کاربردهای تعمیر و نگهداری پیشگیرانه در طیف وسیعی از صنایع بوده است . مجموعه محصولات این شرکت شامل آنالایزرهای کیفیت قدرت هیوکی ، تسترهای عایق ، مترهای تقاضای برق ، مولتی مترهای دیجیتال ، مترهای گیره دار و غیره است . خطوط ابزار همه کاره این برند مورد اعتماد به خوبی در Transcat نشان داده شده است ، جایی که مجموعه بزرگی از تجهیزات اندازه گیری الکترونیکی و میدانی هیوکی ، دستگاه‌های تست خودکار و تجهیزات ضبط داده‌ها را خواهید یافت . 

ابزارهای اندازه‌گیری الکتریکی برای بسیاری از بخش های صنعت اساسی هستند . اساساً “ابزارهای مادر” صنعت ، ابزارهای اندازه‌گیری الکتریکی نقش مهمی در تحقیق و توسعه ، ساخت ، نگهداری و سرویس دارند . با توجه به اهمیت این ابزارها ، مهم است که با برندی کار کنید که می‌دانید می‌توانید به آن اعتماد کنید .

هیوکی یکی از شناخته شده‌ترین و مشهورترین شرکت‌های تولید کننده اندازه گیری صنعتی در جهان است . استانداردهای باکیفیت تولید و مهندسی آنها به دلیل بهترین بودن در ابزار اندازه گیری الکتریکی شهرت بین المللی را به خود اختصاص داده است . با پشتیبانی از برنامه های کاربردی ایمن در تعمیر و نگهداری ، سرویس ، آزمایش و تحقیق ، هیوکی یک ستون در طراحی اندازه گیری الکتریکی استثنایی ، قابل اعتماد و پیشرفته است .

اگر مطمئن نیستید که با کدام برند ابزار تست و اندازه گیری الکتریکی کار کنید ، شرکتی را انتخاب کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید . هیوکی فقط همین است . دستگاه‌های اندازه گیری الکتریکی این شرکت هر روز در طیف وسیعی از صنایع و زمینه‌ها استفاده می شود . محصولات هیوکی که در تعمیر و نگهداری ، بازرسی ، کارهای الکتریکی و حتی تجهیزات برای آزمایش قطعات الکترونیکی مورد استفاده در گوشی‌های هوشمند و رایانه‌ها مورد اعتماد هستند ، می‌توانند در توسعه خودروهای الکتریکی و فناوری‌های تولید انرژی خورشیدی نیز یافت شوند . این دامنه وسیع کاربرد و ویژگی های پیشگام است که هیوکی را به یکی از قابل اعتمادترین ، قابل اعتمادترین ، قابل اعتمادترین و ایمن‌ترین شرکت‌های اندازه‌گیری الکتریکی موجود در بازار استرالیا تبدیل می‌کند .

افتخارات برند هیوکی

هیوکی بیش از 85 سال است که در حال توسعه تجهیزات الکتریکی پیشگام بوده است. تمرکز هیوکی به جای تکیه بر تولید انبوه و مهندسی ارزان، همواره ارائه خطوط تولید استثنایی، نوآورانه و ایمن بوده است. این شرکت همیشه دارای یک فلسفه اصلی بوده است که با تحقیق، بهبود و توسعه مستمر هماهنگ است و شهرت برجسته، برنده جوایز و جهانی خود را برای هیوکی فراهم کرده است. تفاوت بین غول ژاپنی و رقبای آن، تعهد محض این شرکت به کیفیت و نوآوری است. به چیزی کمتر از بهترین ها بسنده نکنید – سازنده ای را انتخاب کنید که بیش از 85 سال مورد اعتماد حرفه ای ها بوده است.

 

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت ، تعهد آن به بهبود زندگی کاربران است . چشم انداز این شرکت چنین است : ” در حالی که ما در تلاش برای تبدیل شدن به یک شرکت واقعاً جهانی هستیم ، به طور خستگی ناپذیری برای تقویت پیشرفت در آن سازها که نقش اساسی در سراسر جهان دارند و برای غنی سازی سبک زندگی انسان تلاش خواهیم کرد .” این نقاط قوت اساسی هیوکی در خط تولید گسترده آنها مشهود است . از طراحی پیشگام تا کیفیت استثنایی که همچنان نیازهای رو به رشد کاربر را برآورده می کند .

خرید اینترنتی محصولات هیوکی از وب‌سایت بابا ادیسون

امروزه هیوکی هنوز یکی از شناخته شده‌ترین ارائه دهندگان اندازه گیری برق در سطح بین المللی است . این شرکت در حال توسعه و عرضه منظم ابزارهای جدید به بازار ، همواره به دلیل کیفیت ، نوآوری و شیوه های کاری ایمن به عنوان دریافت کنندگان جوایز شناخته شده است . این برند بیشتر به دلیل طراحی و مهندسی مولتی متر باکیفیت و نوآورانه شناخته شده است . Power Parameters که در طیف وسیعی از کاربردها استفاده می شود ، یکی از تامین کنندگان پیشرو مولتی‌متر های هیوکی در استرالیا است . امروز طیف کاملی از محصولات این برند را می توانید از وب سایت بابا ادیسون خریداری نمایید .