هیوکی

محصولات بابا ادیسون

شرکت هیوکی از زمان تأسیس خود در سال 1935 به طور انحصاری بر ابزارهای اندازه‌گیری الکتریکی تمرکز کرده است . Hioki Denki Kabushiki-gaisha ، یک توسعه‌دهنده و سازنده تجهیزات اندازه‌گیری برق ژاپنی است که در اوئدا ، سیتی ، ناگانو پرفکتور ژاپن واقع شده است . این شرکت برای اولین بار در ژوئن 1935 تأسیس شد و در 5 ژانویه 1952 به عنوان هیوکی EE ثبت شد . نام شرکت از نام خانوادگی موسس آن ، آقای میزو هیوکی گرفته شده است .

میزو هیوکی ، موسس شرکت تولیدی ژاپنی ، ماموریت خود را برای تامین ابزار اندازه‌گیری که نیازهای به سرعت در حال تغییر جامعه را برآورده می کند ، آغاز کرد . هدف اصلی این شرکت ایجاد محصولات و خدمات منحصر به فرد با ارزش افزوده بالا و ادامه ایجاد این محصولات برای تقویت صنعت جهانی از طریق تحقیق و توسعه مداوم است . اکنون این شرکت با ارائه مجموعه‌ای متنوع از ابزارهای اندازه‌گیری الکتریکی ، شهرت خود را برای محصولات صنعتی قابل اعتماد ، قابل اعتماد و با کیفیت بالا حفظ می‌کند .

hioki

PDF لیست قیمت محصولات

معرفی محصول

میزو هیوکی شرکت ابزار الکتریکی هیوکی را در سال 1937 در مگورو-کو ، توکیو تأسیس کرد ، اما خیلی زود به دلیل تاثیر جنگ جهانی دوم به شهر ساکاکی در استان ناگانو نقل مکان کرد . با گسترش و توسعه روزافزون ، شرکت بار دیگر در سال 1990 به شهر اوئدا نقل مکان کرد ، جایی که دفتر مرکزی شرکت امروزه نیز همچنان در آنجا باقی مانده است . HIOKI تا زمان چهارمین مدیر عامل ، تسوناکی هیوکی ، یک تجارت خانوادگی بود ، اما از زمان پنجمین مدیر عامل ، این سمت توسط اعضای خارج از خانواده پر شده است . مدیر عامل فعلی کازوتوشی هوسویا (نسل هفتم) است .

هیوکی دارای شعبه ها و دفاتر خارج از کشور در ایالات متحده آمریکا ، چین ، سنگاپور ، کره ، هند ، تایوان ، آلمان ، امارات ، اندونزی و تایلند است . فروش بین المللی 48.3 درصد از کل فروش شرکت در سال 2018 را به خود اختصاص داده است .

معرفی محصولات برند

محصولات HIOKI به 4 دسته تقسیم می شوند .

تجهیزات تست اتوماتیک (تسترهای برد)

تجهیزات ضبط (Data Logger، HiCorders حافظه ، اسیلوسکوپ دیجیتال)

ابزارهای اندازه گیری الکترونیکی (متر ال سی آر ، متر برق و غیره)

ابزار اندازه‌گیری میدانی (کلمپ متر ، تستر و غیره)

مزیت محصولات برند هیوکی

از زمانی که هیوکی در سال 1935 تاسیس شد ، متعهد به توسعه محصولات تست و اندازه‌گیری الکتریکی برای تجزیه و تحلیل توان و کاربردهای تعمیر و نگهداری پیشگیرانه در طیف وسیعی از صنایع بوده است . مجموعه محصولات این شرکت شامل آنالایزرهای کیفیت قدرت هیوکی ، تسترهای عایق ، مترهای تقاضای برق ، مولتی مترهای دیجیتال ، مترهای گیره دار و غیره است . خطوط ابزار همه کاره این برند مورد اعتماد به خوبی در Transcat نشان داده شده است ، جایی که مجموعه بزرگی از تجهیزات اندازه گیری الکترونیکی و میدانی هیوکی ، دستگاه‌های تست خودکار و تجهیزات ضبط داده‌ها را خواهید یافت . 

ابزارهای اندازه‌گیری الکتریکی برای بسیاری از بخش های صنعت اساسی هستند . اساساً “ابزارهای مادر” صنعت ، ابزارهای اندازه‌گیری الکتریکی نقش مهمی در تحقیق و توسعه ، ساخت ، نگهداری و سرویس دارند . با توجه به اهمیت این ابزارها ، مهم است که با برندی کار کنید که می‌دانید می‌توانید به آن اعتماد کنید .

هیوکی یکی از شناخته شده‌ترین و مشهورترین شرکت‌های تولید کننده اندازه گیری صنعتی در جهان است . استانداردهای باکیفیت تولید و مهندسی آنها به دلیل بهترین بودن در ابزار اندازه گیری الکتریکی شهرت بین المللی را به خود اختصاص داده است . با پشتیبانی از برنامه های کاربردی ایمن در تعمیر و نگهداری ، سرویس ، آزمایش و تحقیق ، هیوکی یک ستون در طراحی اندازه گیری الکتریکی استثنایی ، قابل اعتماد و پیشرفته است .

اگر مطمئن نیستید که با کدام برند ابزار تست و اندازه گیری الکتریکی کار کنید ، شرکتی را انتخاب کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید . هیوکی فقط همین است . دستگاه‌های اندازه گیری الکتریکی این شرکت هر روز در طیف وسیعی از صنایع و زمینه‌ها استفاده می شود . محصولات هیوکی که در تعمیر و نگهداری ، بازرسی ، کارهای الکتریکی و حتی تجهیزات برای آزمایش قطعات الکترونیکی مورد استفاده در گوشی‌های هوشمند و رایانه‌ها مورد اعتماد هستند ، می‌توانند در توسعه خودروهای الکتریکی و فناوری‌های تولید انرژی خورشیدی نیز یافت شوند . این دامنه وسیع کاربرد و ویژگی های پیشگام است که هیوکی را به یکی از قابل اعتمادترین ، قابل اعتمادترین ، قابل اعتمادترین و ایمن‌ترین شرکت‌های اندازه‌گیری الکتریکی موجود در بازار استرالیا تبدیل می‌کند .

افتخارات برند هیوکی

هیوکی بیش از 85 سال است که در حال توسعه تجهیزات الکتریکی پیشگام بوده است. تمرکز هیوکی به جای تکیه بر تولید انبوه و مهندسی ارزان، همواره ارائه خطوط تولید استثنایی، نوآورانه و ایمن بوده است. این شرکت همیشه دارای یک فلسفه اصلی بوده است که با تحقیق، بهبود و توسعه مستمر هماهنگ است و شهرت برجسته، برنده جوایز و جهانی خود را برای هیوکی فراهم کرده است. تفاوت بین غول ژاپنی و رقبای آن، تعهد محض این شرکت به کیفیت و نوآوری است. به چیزی کمتر از بهترین ها بسنده نکنید – سازنده ای را انتخاب کنید که بیش از 85 سال مورد اعتماد حرفه ای ها بوده است.

 

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت ، تعهد آن به بهبود زندگی کاربران است . چشم انداز این شرکت چنین است : ” در حالی که ما در تلاش برای تبدیل شدن به یک شرکت واقعاً جهانی هستیم ، به طور خستگی ناپذیری برای تقویت پیشرفت در آن سازها که نقش اساسی در سراسر جهان دارند و برای غنی سازی سبک زندگی انسان تلاش خواهیم کرد .” این نقاط قوت اساسی هیوکی در خط تولید گسترده آنها مشهود است . از طراحی پیشگام تا کیفیت استثنایی که همچنان نیازهای رو به رشد کاربر را برآورده می کند .

خرید اینترنتی محصولات هیوکی از وب‌سایت بابا ادیسون

امروزه هیوکی هنوز یکی از شناخته شده‌ترین ارائه دهندگان اندازه گیری برق در سطح بین المللی است . این شرکت در حال توسعه و عرضه منظم ابزارهای جدید به بازار ، همواره به دلیل کیفیت ، نوآوری و شیوه های کاری ایمن به عنوان دریافت کنندگان جوایز شناخته شده است . این برند بیشتر به دلیل طراحی و مهندسی مولتی متر باکیفیت و نوآورانه شناخته شده است . Power Parameters که در طیف وسیعی از کاربردها استفاده می شود ، یکی از تامین کنندگان پیشرو مولتی‌متر های هیوکی در استرالیا است . امروز طیف کاملی از محصولات این برند را می توانید از وب سایت بابا ادیسون خریداری نمایید .