ایران ونوس

محصولات بابا ادیسون

گروه صنعتی ایران ونوس ، تولید کننده انواع ترمینال برق ، ترمینال شاخه‌ای و ترمینال فشاری است که در بخش‌های طراحی و ساخت و تولید اقلام مختلف خصوصا قطعات الکتریک کانکتورهای برق و انواع ترمینال‌های برق به صورت کاملا تخصصی فعالیت نموده و تمامی موارد بدون هیچ گونه کپی برداری از نمونه‌های خارجی کاملا بومی طراحی شده است . مهندسین این مجموعه در تمام مراحل ، از نقشه کشی و طراحی قطعات و قالب‌ها گرفته تا ساخت و تولید تمامی پروژه‌های در دست ، به صورت کاملا خود کفا اقدام نموده است .

واحد فنی مهندسی ایران ونوس در راستای همکاری با تولید کنندگان دیگر، اقدام به ساخت کانکتورها و ترمینال های برق اختصاصی نموده است . این گروه صنعتی با در دست داشتن امکانات فوق در بخش طراحی مهندسی اعم از مدلینگ و نقشه کشی صنعتی تا ساخت و اجرا کلیه پروژه‌ها ، آماده همکاری با سایر صنایع و تولید کنندگان می‌باشد .

iran-venus-brand

PDF لیست قیمت محصولات

معرفی محصول

معرفی برند ایران ونوس

این واحد حدود 4 دهه است که با توجه به نیاز بازارهای داخلی و خارجی اقدام به تولید انواع و اقسام کانکتورهای برق و اتصالات سیم‌ها با تکیه بر امکانات داخلی نموده و جهت بهبود کیفیت روز افزون و رفع نارسایی‌های موجود بهره‌گیری از دانش فنی روز را در دستور کار خود قرار داده است . این واحد از سال 1360 با بهره‌گیری از ماشین‌آلات و دستگاه‌ های کاملا بومی ، به عنوان نخستین تولیدکننده داخلی با تکیه بر تخصص مهندسان ایرانی با گسترش فعالیت‌های خود جهت تکمیل سبد کالا ، طرح‌های نوینی را در دست تولید دارد .

معرفی محصولات برند

ترمینال های شاخه ای پلی اتیلن و پلی آمید

ترمینال های مخصوص ترانس

ترمینال های فشاری

ترمینال شاخه ای سری حرفه ای(pro)

مزیت محصولات برند ایران ونوس

طراحی محصولات ایران ونوس به گونه‌ای است که به راحتی بتوان آنها را سرویس و ارتقا داد و طول عمر محصول را افزایش داد . این فاکتورها می تواند مزایای بازاریابی را ارائه دهد و ارزش برند را افزایش دهد . از جمله اقداماتی که در این راستا ممکن است به کار گرفته شود عبارتند از :
1- در نظر گرفتن قطعات با مشخصات بالاتر ، مجموعه های فرعی و بردهای مدار چاپی برای ارائه قابلیت اطمینان بیشتر محصول .

2- طراحی قطعات برای طول عمر برابر ، زیرا خرابی یک قطعه واحد اغلب به معنای دور ریختن کل محصول است .

3- طراحی مطلوب برای جداسازی قطعات برای اطمینان از اینکه محصولات می توانند به طور موثر جدا شوند .

4- ماژولارسازی برای فعال کردن ارتقا و تعمیر محصول

5- اطمینان از دسترسی آسان به اجزای قابل تعویض و ارتقا

6- در نظر گرفتن بهترین روش برای تامین قطعات یدکی

7- برنامه ریزی برای استفاده مجدد و بازیافت در پایان عمر

8- کاهش مصرف انرژی

افتخارات برند

این برند امروز افتخار این را دارد که به عنوان اولین واحد تولید کننده کاملا ایرانی و غیر وابسته با تمام توان در خدمت صنایع کشور بوده و توان آن را دارد با همکاری دیگر صنایع و با تکیه بر دانش فنی روز ، بهترین‌ها را عرضه و مهر تایید دیگری بر تخصص و توانایی ایرانی باشد .

خرید اینترنتی محصولات ایران ونوس از وب‌سایت بابا ادیسون

محصولات الکتریکی تقلبی و غیر استاندارد به طور فزاینده‌ای به خانه‌های ما راه پیدا کرده است . این محصولات تقریباً همیشه حاوی قطعات نادرست و معیوب هستند . هر ساله صدمات بیشتری در اثر تجهیزات الکتریکی معیوب ایجاد می شود . از هر ده آتش سوزی برق تقریباً 9 مورد به دلیل گرم شدن بیش از حد محصولات یا اتصال کوتاه در مدار ایجاد می شود . لذا بایستی این محصولات را از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید .

بررسی کنید که سایت عضو یک نهاد معتبر خرده فروشی آنلاین باشد . این بدان معناست که آنها برای ارائه یک استاندارد خدمات خاص ثبت نام کرده‌اند .
– ضمانت های محصول ، سیاست های بازگشت و همچنین شرایط و ضوابط فروشندگان را بخوانید .
– بررسی و مقایسه قیمت انجام دهید.
– از خرید محصولات دست دوم خودداری کنید . شما نمی دانید در چه وضعیتی است ، به خصوص اگر گارانتی محصول تمام شده باشد .
– ولتاژ محصولات را بررسی کنید . باید برای مصارف خانگی درست باشد .
– عکس های وب سایت محصول را بررسی کنید . آیا محصول و بسته بندی آن اصل به نظر میرسد ؟

– به دنبال یک برچسب گواهینامه ایمنی قانونی باشید . تمام محصولات الکتریکی در صورتی که توسط یک سازنده قانونی ساخته شده باشند ، گواهی ایمنی روی برچسب خود خواهند داشت . این برچسب باید هم روی محصول و هم روی بسته بندی باشد .

در نهایت توصیه می کنیم محصولات برند ایران ونوس و سایر برندها را از سایت معتبر بابا ادیسون خریداری نمایید .