اشنایدر الکتریک

محصولات بابا ادیسون

ماموریت اشنایدر شریک دیجیتالی شما برای پایداری و کارایی است .

این برند تحول دیجیتال را با ادغام فناوری‌های فرآیند و انرژی پیشرو در جهان ، محصولات ، کنترل‌ها ، نرم‌افزار و خدمات متصل به ابر ، در کل چرخه عمر ، امکان‌پذیر ساخته و مدیریت یکپارچه شرکت را برای خانه‌ها ، ساختمان‌ها ، مراکز داده ، زیرساخت‌ها و صنایع فراهم می‌کند .

ماموریت اشنایدر شریک دیجیتالی شما برای پایداری و کارایی است . این برند تحول دیجیتال را با ادغام فناوری‌های فرآیند و انرژی پیشرو در جهان ، محصولات ، کنترل‌ها ، نرم‌افزار و خدمات متصل به ابر ، در کل چرخه عمر ، امکان‌پذیر ساخته و مدیریت یکپارچه شرکت را برای خانه‌ها ، ساختمان‌ها ، مراکز داده ، زیرساخت‌ها و صنایع فراهم می‌کند .

اشنایدر الکتریک شرکت مادر Square D ، APC و دیگران است . همچنین یک شرکت تحقیقاتی نیز می‌باشد .

این شرکت در سال 1836 با نام Schneider & Cie شروع به کار کرد و در نهایت در می 1999 به Schneider Electric تغییر نام داد .

دفتر مرکزی اشنایدر الکتریک در Rueil-Malmaison، فرانسه است . اشنایدر الکتریک از سال 2000 دفتر مرکزی خود را در سایت Trianon در Rueil-Malaison ، فرانسه داشته است .

schneider-electric-brand

سایر برند‌ها

    ایران ونوس

    اشنایدر الکتریک

    پارت الکتریک

    میکرو

    آتونیکس

    فیندر

    شیوا امواج

    CNTD

    ایتون (EATON)

PDF لیست قیمت محصولات

لیست قیمت محصولات اشنایدر

1400/09/24

معرفی محصول

معرفی محصولات برند

  • اتوماسیون و کنترل صنعتی:

– کنتاکتورها و رله های حفاظتی

– محفظه‌ها و لوازم جانبی

– رابط‌های ماشین انسانی (HMI)

– نرم افزار اتوماسیون صنعتی

– ارتباطات صنعتی

– رله های رابط ، ایمنی و کنترل

– اندازه گیری و ابزار دقیق

– کنترل حرکت و رباتیک

– PLC ، PAC و کنترلرهای اختصاصی

– منابع تغذیه ، حفاظت برق و ترانسفورماتورها

– کنترل فرآیند و ایمنی

– دکمه های فشاری ، سوئیچ‌ها ، چراغ‌های خلبان و جوی استیک

– سنسورها و سیستم RFID

– دستگاه های سیگنالینگ

– تله متری و سیستم‌های SCADA از راه دور

– درایوهای سرعت متغیر و استارترهای نرم

– محصولات و سیستم‌های ولتاژ پایین و ولتاژ متوسط

– اتوماسیون و کنترل ساختمان

– خنک کننده ها

و … .

 

مزیت محصولات برند اشنایدر

تولید کننده محصولات الکتریکی اشنایدر الکتریک از سه محصول جدید مدیریت خانه هوشمند رونمایی کرده است که به گفته این شرکت به سازندگان راه‌های بیشتری برای متمایز کردن خانه‌های خود از طریق افزایش اتصال سیستم ، شفافیت و کنترل انرژی می دهد . ریچارد کورتاوئر، یکی از مسئولین این شرکت می‌گوید : «خانه‌ها در مسیر تبدیل شدن به بزرگترین مصرف‌کننده برق هستند و ما تأثیرات زیست‌محیطی این موضوع و چالش‌هایی را که قوانین جدید برای افزایش کارایی بر روی صنعت ساختمان ایجاد می‌کند ، می‌دانیم». ما مفتخریم که راه‌حل‌های جدیدی مانند مرکز انرژی Square D را به سازندگان ارائه می‌کنیم تا به آنها کمک کنیم خانه‌های پایداری در آینده ایجاد کنند که فناوری یکپارچه را برای آرامش بیشتر و صرفه‌جویی در انرژی ارائه می‌دهند .

مجموعه جدید شامل نمایشگر انرژی Wiser ، مرکز انرژی Square D و محدوده‌های دستگاه سیم‌کشی متصل جدید است . اشنایدر توضیح می دهد که سیستم انرژی Wiser و دستگاه‌های سیم کشی متصل به پاسخگویی به نیازهای خریداران خانه در حال تغییر و مقررات زیست محیطی در حال تحول کمک می‌کند .

در اینجا به تفکیک هر محصول می پردازیم :

مرکز انرژی Square D :

این شرکت می‌گوید این یک سیستم انرژی یکپارچه خانگی انعطاف‌پذیرتر ، کارآمدتر و زیبایی‌شناسانه‌تر است که برای خانه‌های هوشمند طراحی شده است که کنترل دیجیتال شخصی‌شده بر مصرف انرژی مسکونی را ارائه می‌دهد .

مانیتور انرژی خانگی Wiser :

این شرکت می‌گوید که این راه‌حل متصل به تابلوی برق خانه ادغام می‌شود تا اطلاعات بلادرنگی را برای بهینه‌سازی مصرف انرژی خانه و ردیابی صرفه‌جویی فراهم کند . این برنامه نظارت و کنترل بیشتری بر مصرف انرژی مسکونی از طریق یک برنامه واحد ارائه می دهد و مصرف انرژی را برای همه دستگاه‌های الکتریکی در سراسر خانه ردیابی می کند .

دستگاه های سیم کشی مربع D

این خط جدید از دستگاه‌ها شامل کلیدهای نور متصل ، دیمرها ، پریزها و دستگاه‌های ترکیبی است که می‌توانند روشنایی اتاق را کنترل کرده و انرژی را کنترل کنند . هر کدام حسگرهایی تعبیه شده‌اند که مصرف انرژی را تا سطح سوئیچ کنترل می‌کنند و بینش بیشتری را برای بهینه‌سازی مصرف انرژی مسکونی ارائه می‌دهند .

این شرکت می‌گوید علاوه بر این ، هر کدام از آنها عملکرد کلاسیک را در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها ارائه می‌کنند تا زیبایی هر خانه را افزایش دهند . این واحدها همچنین به راحتی نصب می‌شوند و برای فعال سازی صوتی با الکسا و گوگل هوم سازگار هستند .

افتخارات برند

اشنایدر الکتریک خط جدیدی از محصولات خانه هوشمند و متصل را معرفی کرد . اشنایدر با حضور جهانی در بیش از 100 کشور جهان ، پیشرو مسلم در مدیریت برق – ولتاژ متوسط ، ولتاژ پایین و برق امن و در سیستم‌های اتوماسیون است . این برند راه‌حل‌های یکپارچه کارایی را با ترکیب انرژی ، اتوماسیون و نرم افزار ارائه می دهد . در اکوسیستم جهانی خود ، اشنایدر با بزرگترین انجمن شریک ، یکپارچه ساز و توسعه دهنده در پلتفرم باز خود همکاری می کند تا کنترل و کارایی عملیاتی در زمان واقعی ارائه دهد . مدیران این مجموعه معتقدند که افراد و شرکای بزرگ ، اشنایدر را به یک شرکت بزرگ تبدیل می‌کنند و تعهد اشنایدر به نوآوری ، تنوع و پایداری تضمین می‌کند که زندگی در همه جا ، برای همه و در هر لحظه جاری است .

خرید اینترنتی محصولات اشنایدر از وب‌سایت بابا ادیسون

وب‌سایت بابا ادیسون ، یکی از سایت‌های فروشگاهی معتبر و موفق است که با اعتماد صد در صدی می‌توانید محصولات برند اشنایدر را از این سایت سفارش دهید و از کیفیت بالای محصولات لذت ببرید . شایان ذکر است که با توجه به گارانتی و ضمانت محصولات این برند ، با خیالی راحت و اطمینان خاطر می‌توانید محصولاتش را انتخاب و خریداری نمایید .