مقالات

معرفی بهترین برندهای کلید اتوماتیک در بازار ایران

معرفی بهترین برندهای کلید اتوماتیک در بازار ایران

کلیدهای اتوماتیک کمپکت که به آن‌ها کلید MCCB نیز گفته می‌شود، نوعی بریکر قابل قطع زیر بار است که از آن به‌منظور حفاظت اتصال کوتاه و اضافه‌بار در موتورها و سیستم روشنایی و صنعتی استفاده می‌شود.

امروزه برندهای مختلفی درزمینه تولید کلید اتوماتیک فعالیت دارند. شما می‌توانید از این برندها کلید موردنظر خود را خریداری کرده و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید. به‌منظور معرفی این برندها با سایت بابا ادیسون همراه باشید تا اطلاعات جامع و کاملی در مورد این برندها را به شما ارائه دهیم.

برند کلید اتوماتیک لگراند

لگراند جز بهترین برندهای کلید اتوماتیک است. لگراند یک شرکت فرانسوی بوده و جز قدرتمندترین برندهای جهانی در حوزه تولید محصولات الکتریکی به‌حساب می‌آید.

شرکت لگراند به دلیل سابقه و کیفیت بالای محصولات خود جز برترین برندهای فعال است و این مسئله به شما کمک می‌کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن از شرکت لگراند اقدام به خرید کلید اتوماتیک کرده و از این طریق نیاز خود را برطرف کنید.

برند کلید اتوماتیک ال اس

ال اس یکی دیگر از برندهای شناخته‌شده در حوزه تولید کلید اتوماتیک است. ال اس به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو و بزرگ در حوزه تولید لوازم الکتریکی به‌حساب می‌آید.

ال اس طیف گسترده‌ای از محصولات را طراحی و تولید می‌کند و به همین دلیل این برند توانسته جایگاه ویژه‌ای در بین مشتریان پیدا کند.

از مهم ترین مزایای کلید اتوماتیک تولید شده توسط شرکت ال اس می‌توان به ایده آل بودن این دسته از محصولات برای مصارف خانگی، قابلیت اعتماد بالا، زیبایی از لحاظ بصری و… اشاره کرد. نکته مهمی که باید بدانید این است که برند ال ‏اس یک شرکت کره ‏ای است که از ترکیب چند شرکت تشکیل شده است.

برند کلید اتوماتیک اشنایدر

شرکت اشنایدر یکی از شرکت‌های پیشرو در اروپا است که درزمینه تولید کلید اتوماتیک فعالیت دارد. این برند طیف گسترده‌ای از محصولات را برای اتوماسیون و کنترل ساختمان و صنعتی، محصولات خورشیدی و انرژی، محصولات و سیستم‌های فشار ضعیف و متوسط و مشاغل مسکونی و تجاری اصلی تولید کرده است.

امروزه محصولات اشنایدر الکتریک بازار بزرگی را در سراسر جهان در اختیار گرفته و همین مسئله باعث شده تا این برند جایگاه ویژه‌ای در بین مشتریان پیدا کند.

محصولات این شرکت کیفیت بالایی داشته و این مسئله به شما کمک می‌کند تا پس از خرید کلید اتوماتیک از برند اشنایدر بتوانید به‌صورت طولانی‌مدت از این دسته از محصولات استفاده کرده و نیاز خود را برطرف کنید.

برند تولیدکننده کلید اتوماتیک هیوندایی

شرکت هیوندایی یک برند کره‌ای است که درزمینه تولید کلید اتوماتیک فعالیت دارد. این شرکت در حال حاضر علاوه بر کشور کره، محصولات خود را به بیش از 100 کشور مختلف ارسال می‌کند.

شرکت هیوندایی اقدام به تولید کلیدهای اتوماتیک مختلف کرده است. محصولات تولیدشده توسط این شرکت با استفاده از تکنولوژی‌هایی تولیدشده است که وجود این تکنولوژی‌ها باعث شده تا محصولات این شرکت عمر طولانی‌تری نسبت به سایر کلیدهای اتوماتیک داشته باشند.

زیمنس

زیمنس یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعتی اروپا است. این برند شعبه‌های زیادی در سرتاسر جهان دارد. این مسئله باعث شده تا شاهد تولید انواع مختلفی از محصولات توسط شرکت زیمنس باشیم.

دراین‌بین کلید اتوماتیک یکی از پر تقاضاترین محصولات تولیدشده توسط شرکت زیمنس است.

از مهم‌ترین مزایای محصولات زیمنس می‌توان به کیفیت بالا ساخت محصولات تولیدشده توسط این شرکت و پایداری کلیدهای اتوماتیک زیمنس اشاره کرد.

ایتون، برند تولیدکننده کلید اتوماتیک

ایتون یک شرکت آلمانی که در حوزه تولید کلید اتوماتیک جایگاه ویژه‌ای در بین مشتریان پیدا کند. همچنین لازم به ذکر است که برند ایتون تجهیزات و محصولات باکیفیت خود را در حال حاضر به بیش از 136 کشور دنیا صادر می‌کند. محصولات اصلی این برند شامل محصولات توزیع MCB، RCD، MCCB، تابلوهای توزیع، دستگاه‌های کنترل برای مدیریت روشنایی و… می‌شود.

درصورتی‌که قصد دارید تا از یک برند حرفه‌ای اقدام به خرید کلید اتوماتیک کنید، می‌توانید به سراغ شرکت ایتون آمده و محصول موردنظر خود را از این طریق خریداری کنید.

راهنمای خرید کلید اتوماتیک

حرف آخر

در این مطلب از سایت بابا ادیسون تلاش کردیم تا به بررسی بهترین برندهای کلید اتوماتیک پرداخته و در مورد این شرکت‌ها اطلاعات جامعی را ارائه دهیم. شما می‌توانید به‌منظور خرید کلید اتوماتیک به سراغ این برندها آمده و اقدام به خرید محصول مناسب کنید.

معرفی انواع کلیدها در برق صنعتی

معرفی انواع کلیدها در برق صنعتی