مقالات

معرفی بهترین برندهای کلید مینیاتوری در بازار ایران

معرفی بهترین برندهای کلید مینیاتوری در بازار ایران

امروزه شاهد تولید انواع مختلفی از کلید هستیم. هر یک از این کلیدها کاربرد خاصی داشته و در بخش‌های مختلفی از آن استفاده می‌شود. دراین‌بین یکی از انواع کلید که شاهد آن هستیم کلید مینیاتوری است. دراین‌بین یکی از سؤالات مهمی که از سوی خریداران کلید مینیاتوری پرسیده می‌شود این است که بهترین مارک کلید مینیاتوری کدام است و به‌منظور خرید این دسته از محصولات بهتر است تا به سراغ کدام برند برویم.

در این مطلب از سایت بابا ادیسون قصد داریم تا شمارا با بهترین برندهای تولیدکننده کلیدهای مینیاتوری آشنا کرده و اطلاعات کاملی در مورد این برندها به شما ارائه دهیم.

برند کلید مینیاتوری دورمن اسمیتکلید

یکی از بهترین مارک کلید مینیاتوری، برند دورمن اسمیتکلید است. این شرکت در کشور انگلستان قرار دارد و محصولات آن جز برترین برندهای مینیاتوری به‌حساب می‌آید. محصولات این شرکت جز کلیدهای تندکار است و همین مسئله باعث شده تا کلیدهای تولیدشده توسط شرکت دورمن اسمیتکلید کاربرد بسیار زیادی در تولید مدارهای روشنایی دارد.

لازم به ذکر است که محصولات تولیدشده توسط این برند در طبقه‌بندی کلیدهای مینیاتوری رنج گسترده‌ای ازنظر جریان دارد و همچنین محصولات تولیدشده توسط این شرکت بر اساس استانداردهای لازم IEC/EN 60898-60974 تولیدشده است و استانداردهای رعایت شده برای تولید این دسته از محصولات باعث شده تا مشتریان بتوانند با خیال آسوده به سراغ محصولات دورمن اسمیتکلید آمده و به بهترین شکل ممکن از این دسته از محصولات استفاده کنند.

برند کلید مینیاتوری کانل

یکی دیگر از برندهای برتر که درزمینه تولید کلید مینیاتوری فعالیت دارد، برند کانل است. این شرکت فعال در حوزه تولید کلیدهای مینیاتوری فعالیت خود را از کشور کانادا آغاز کرده است و امروزه محصولات تولیدشده توسط این برند در سراسر دنیا مورداستفاده قرار می‌گیرد.

همچنین محصولات این شرکت دارای مدل‌های متنوعی هستند و این موضوع به شما کمک می‌کند تا بتوانید متناسب با نیاز خود به سراغ برند کانل آمده و از محصولات این شرکت استفاده کنند.

کلیدهای مینیاتوری تولیدشده توسط این برند به شکلی طراحی‌شده‌اند تا در صورت بروز مشکل در مدار ایجاد گشت، مدار به‌صورت اتوماتیک قطع‌شده و از این طریق از بروز خطرات احتمالی جلوگیری کنید. همچنین در محصولات تولیدشده توسط این شرکت این امکان وجود دارد تا پس از قطع شدن کلید، بتوانید از طریق بازگرداندن کلید به حالت روشن مجدد اقدام به استفاده از این کلیدها کنید.

راهنما خرید کلید مینیاتوری

برند لگراند، بهترین مارک کلید مینیاتوری

شرکت لگراند نیز یکی دیگر از برندهای فعال درزمینه تولید کلید مینیاتوری است. این شرکت در کشور فرانسه فعال است و این شرکت نیز جز بهترین برندهای کلید مینیاتوری به‌حساب می‌آید.

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که کلید مینیاتوری لگراند جزو کلیدهای ایمنی به‌حساب می‌آیند و به همین دلیل وظیفه این دسته از کلیدها محافظت از دستگاه‌های برقی خانگی و صنعتی است.

به همین دلیل استفاده از کلیدهای لگراند در برابر آسیب‌ها و خطرات ناشی از جریان اتصال کوتاه و رد شدن بار اضافه از تجهیزات شما مراقبت می‌کند. همچنین این امکان وجود دارد تا بتوانید بر روی فیوز مینیاتوری لگراند تجهیزات مختلفی نظیر کنتاکت کمکی و موتورهای اتوماتیک را نیز به‌راحتی نصب‌کرده و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید.

برند کلید مینیاتوری هیوندای

شرکت هیوندای نیز که یکی از مشهورترین شرکت‌های کره‌ای است درزمینه تولید کلید مینیاتوری نیز فعال داشته و همین مسئله باعث شده تا شما بتوانید از محصولات تولیدشده توسط این برند در دو بخش صنعتی و خانگی نیز استفاده کرده و نیاز خود را برطرف کنید.

درصورتی‌که قصد دارید تا از یک کلید مینیاتوری حرفه‌ای استفاده کنید، پیشنهاد ما این است که به سراغ شرکت هیوندای آمده و از محصولات تولیدشده توسط این برند استفاده کنید.

برند کلید مینیاتوری ویسنا

یکی دیگر از بهترین مارک کلید مینیاتوری شرکت ویسنا است که در کشور چین فعالیت دارد. محصولات تولیدشده توسط این برند قدرت بسیار بالایی را در قطع کردن مدار الکتریکی دارد و این مسئله باعث شده تا بتوانید از محصولات این شرکت جهت محافظت از مدار یا وسایل الکتریکی در برابر اضافه‌بار و جریان اتصال کوتاه استفاده کنید. همچنین لازم به ذکر است که کاربرد اصلی کلیدهای مینیاتوری ویسنا با جریان برق AC و ولتاژ ۲۳۰ تا ۴۰۰ ولت برای جریان‌ها بین ۰.۵ الی ۶۳ آمپر است و شما می‌توانید به‌راحتی از این دسته از محصولات را از شرکت ویسنا استفاده کرده و نیاز خود را برطرف کنید.

برند ال اس

شرکت کره‌ای ال اس یکی دیگر از برندهایی است که درزمینه تولی کلید مینیاتوری فعالیت دارد. محصولات این شرکت به کشورهای مختلفی ارسال می‌شود و این مسئله باعث شده تا افراد در سراسر دنیا بتوانند از محصولات ال اس استفاده کنند.

برند کلید مینیاتوری ایتون

یکی دیگر از شرکت‌های فعال درزمینه تولید کلید مینیاتوری برند ایتون است. ایتون یک برند چندملیتی است و محصولات این برند امروزه به بیش از 175 کشور جهان ارسال می‌شود.

نکته مهمی که باید بدانید این است که اهمیت برند ایتون درزمینه تولید کلید مینیاتوری به‌قدری است که این شرکت توانسته جایگاه ویژه‌ای در بین مشتریان پیدا کند.

برند ABB، شرکت برتر تولیدکننده کلید مینیاتوری

برند آب ب یک شرکت چندملیتی سوئیسی و سوئدی است که درزمینه تولید محصولات مربوط به برق قدرت و فناوری خودکار سازی فعالیت می‌کند. این شرکت درزمینه تولید کلید مینیاتوری نیز فعالیت داشته و شما می‌توانید اقدام به خرید این دسته از محصولات از برند ABB کنید.

برند دنا

در کنار برندهای خارجی که در این مطلب به بررسی آن‌ها پرداختیم، باید به این نکته توجه داشته باشید که شرکت دنا نیز یکی دیگر از برندهای فعال درزمینه تولید کلید مینیاتوری است که در داخل کشور فعالیت می‌کند.

اگر قصد دارید تا اقدام به خرید یک کلید مینیاتوری ایرانی کرده و با هزینه پایین‌تر از این دسته از محصولات استفاده کنید، می‌توانید به سراغ محصولات برند دنا آمده و این دسته از کلیدها را خریداری کنید.

برند شیل ایران

شرکت شیل ایران نیز برند ایرانی دیگری است که درزمینه تولید کلیدی مینیاتوری فعالیت دارد. این شرکت با بهره‌گیری از بهترین و پیشرفته‌ترین خطوط آزمایشگاهی محصولات مدرن و درجه‌یکی را درزمینه کلید مینیاتوری تولید و به بازار عرضه کرده است.

حرف آخر

در این مطلب از سایت بابا ادیسون تلاش کردیم تا شمارا با بهترین مارک کلید مینیاتوری آشنا کرده و در مورد این برندها و شرکت‌ها اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. درصورتی‌که قصد دارید تا اقدام به خرید کلید مینیاتوری کنید، می‌توانید به سراغ این شرکت‌ها آمده و محصولات موردنظر خود را از بهترین مارک کلید مینیاتوری خریداری کنید.