مقالات

بهترین مارک کلید و پریز برق ایرانی و خارجی

بهترین مارک کلید و پریز برق ایرانی

امروزه برندهای مختلفی در حوزه تولید کلید و پریز برق فعالیت دارند. در این بین یکی از سؤالات مهمی که پرسیده می‌شود این است که بهترین مارک کلید و پریز برق ایرانی و خارجی چیست؟ در پاسخ به این سؤال در این مطلب قصد داریم تا شما را با بهترین مارک کلید و پریز برق ایرانی آشنا کرده و در مورد این شرکت‌ها اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم.

کلید و پریز دلند

شرکت دلند الکتریک یکی از شرکت‌های ایرانی تولیدکننده کلید و پریز توکار و روکار است که این دسته از محصولات را در مدل‌ها و رنگ‌های مختلفی تولید می‌کند. این شرکت فعالیت خود را از سال 1361 آغاز کرده است. 

شرکت دلند در دهه 60، بیش از 150 نیروی انسانی داشته و در دهه جدید نیز شاهد فعالیت 464 نفر در این شرکت هستیم. بی‌شک شرکت دلند به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه تولیدکننده کلید و پریز در کشور به‌حساب می‌آید.

کلید و پریز آسیا

در حوزه تولید کلید و پریز، یکی دیگر از برترین شرکت‌های فعال، گروه صنعتی آسیا الکتریک است. این شرکت در سال ۱۳۵۹ و باهدف تأمین نیاز کشور در حوزه کلید و پریز خانگی اقدام به ساخت محصولات گوناگون کرده است. 

شرکت آسیا بیش از چهل سال فعالیت داشته و همین موضوع باعث شده تا این شرکت جزو بزرگ‌ترین تولیدکنندگان صنعت کلید و پریز شناخته شود.

شرکت آسیا الکترونیک به دلیل داشتن نیروی متخصص، ماهر و پرسنل خط تولید حرفه‌ای توانسته محصولات باکیفیت و جدیدی را برای مشتریان خود در داخل و خارج کشور تولید کند.

کلید و پریز ایران الکتریک

یکی دیگر از برندهای ایرانی فعال در حوزه تولید کلید و پریز، شرکت ایران الکتریک است که در بین برندهای فعال در این حوزه به‌عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در صنعت کلید و پریز شناخته می‌شود. این شرکت فعالیت خود را از سال 1361 آغاز کرده و هدف این شرکت طراحی و تولید انواع کلیدها و پریز خانگی و صنعتی حرفه‌ای و درجه‌یک است. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که شرکت ایران الکترونیک در زمینی به مساحت 4 هکتار در سال 1361 فعالیت خود را آغاز کرد.

امروزه نیز تولیدات شرکت ایران الکترونیک در کنار کیفیت بالا خود، دارای قیمت مناسبی هستند و این مسئله باعث شده تا شما بتوانید انواع مختلفی از کلید و پریز را از شرکت ایران الکترونیک خریداری کنید. یکی از محصولات حرفه‌ای تولیدشده توسط این شرکت، کلید و پریز الیزه است که جزو محصولات محبوب این شرکت نیز به‌حساب می‌آید.

ارتفاع استاندارد کلید و پریز

کلید و پریز خیام الکتریک

شرکت صنایع خیام الکتریک یکی از برندهای ایرانی است که در سال 1365 فعالیت خود را با 72 پرسنل در نیشابور آغاز کرد.

این شرکت باوجوداین که در ابتدا تنها در حوزه کلید و پریز فعالیت داشت اما آرام‌آرام برای توسعه محصولات خود و افزایش تولید اقدام کرد و همین موضوع باعث شد تا در کنار تولید محصولات حرفه‌ای، شاهد صادرات محصولات این برند به سایر کشورها نیز باشیم. این موضوع باعث شده تا شرکت خیام الکترونیک در سال‌های 94 و 95 به‌عنوان صادرکننده نمونه کشور انتخاب شود.

کلید و پریز مهسان

از دیگر شرکت‌های فعال در حوزه تولید کلید و پریز می‌توان به شرکت صنایع الکتریکی مهسان اشاره کرد. این شرکت در سال 1354 هجری شمسی فعالیت خود را آغاز کرد و امروزه نیز باعرضه محصولات باکیفیت و درجه‌یک توانسته سهم خوبی در بازار به‌دست بیاورد.

کلید و پریز پارت الکتریک

شرکت پارت الکتریک یک شرکت ایرانی است که از سال 1364 فعالیت خود را در حوزه تولید کلید و پریز آغاز کرده است. شرکت پارت الکتریک همواره به دنبال آن بوده تا محصولات باکیفیت و حرفه‌ای را تولید و به بازار عرضه کند.

کلید و پریز تیراژه

شرکت صبا تصویر کیمیا که با نام شرکت تیراژه شناخته می‌شود، در سال 1375 تأسیس و محصولات خود را آغاز کرد. این شرکت با تولید کلید و پریزهای باکیفیت توانسته سهم خوبی از بازار را به‌دست بیاورد و جایگاه ویژه‌ای در بازار کسب کند.

شرکت کلید و پریز اشنایدر

برند اشنایدر الکتریک یک شرکت فرانسوی است، که در حوزه تولید محصولات حوزه برق و تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی فعالیت دارد.

این شرکت در سال ۱۸۳۶ تأسیس شد و در حال حاضر نیز دفتر مرکزی این شرکت نیز در شهر روی ملمزون است. اگر برند در حوزه تولید کلید و پریز نیز فعالیت داشته و اگر قصد دارید تا کلید و پریزهای خارجی حرفه‌ای را خریداری کنید، می‌توانید به سراغ این شرکت آمده و از این برند محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.

شرکت کلید و پریز لگراند

شرکت لگراند یک شرکت صنعتی فرانسوی است که در حوزه فروش تجهیزات الکترونیکی فعالیت دارد. نکته جالبی که باید به آن توجه داشته باشید این است که شرکت لگراند در سال 2011، به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت دنیا در حوزه کلید و پریز به‌حساب می‌آید. همچنین شرکت لگراند، در 27 کشور دنیا فعالیت داشته و شما می‌توانید کلید و پریزهای حرفه‌ای را از این برند خریداری کنید.

حرف آخر

در این مطلب شمارا با بهترین مارک کلید و پریز برق ایرانی و خارجی آشنا کرده و تلاش کردیم تا در مورد شرکت‌های فعال در حوزه تولید این دسته از محصولات، اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم. توجه به نکات گفته‌شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا بتوانید بادانش کافی اقدام به خرید کلید و پریز کرده و محصول موردنظر خود را سفارش دهید.

https://instagram.com/babaedison.ir