ABB

محصولات بابا ادیسون

ABB ، همراه با شرکت‌های پیشین خود ، سابقه نوآوری بیش از 130 سال دارد . گروه ABB کسب و کار خود را بر اساس یک ساختار تقسیمی مدیریت می کند . طرح تجاری آنها شامل پنج بخش است : محصولات نیرو ، سیستم های قدرت ، اتوماسیون و حرکت گسته ، محصولات ولتاژ پایین و فرآیند اتوماسیون .

ABB یک شرکت فناوری جهانی پیشرو است که با اتصال نرم‌افزار به برق‌سازی ، رباتیک ، اتوماسیون و مجموعه حرکتی خود ، مرزهای فناوری را برای ارتقای عملکرد به سطوح جدیدی پیش می‌برد . با سابقه برتری بیش از 130 سال ، موفقیت ABB توسط حدود 105000 کارمند با استعداد در بیش از 100 کشور جهان هدایت می شود .

abb-brand

سایر برند‌ها

    ایران ونوس

    اشنایدر الکتریک

    پارت الکتریک

    میکرو

    آتونیکس

    فیندر

    شیوا امواج

    CNTD

    ایتون (EATON)

نمایش یک نتیجه

PDF لیست قیمت محصولات

معرفی محصول

تاریخچه گروه ABB را می توان به اواخر قرن نوزدهم ردیابی کرد و سابقه طولانی و درخشانی در زمینه نوآوری و رهبری فناوری در بسیاری از صنایع دارد . از بسیاری جهات ، گروه ABB توسط لودویگ فردهولم (از ASEA) و چارلز ال براون و والتر بووری (از BBC) در اواخر دهه 1800 تأسیس شد .

ادغام در سال 1988 بین غول‌های اتوماسیون ASEA و شرکت اصلی انرژی و برق BBC، که نام شرکت جدید ABB را به خود اختصاص داده است ، اتفاق افتاد . در سال 1988 ، پس از ادغام ، آب‌ب 160000 نفر را در سراسر جهان استخدام کرد و درآمدی بالغ بر 17 میلیارد دلار داشت . آن را با 135000 کارمند ABB و درآمد 31.6 میلیارد دلاری در سال 2010 مقایسه کنید .

معرفی محصولات برند

محصولات برند ABB اجزای کلیدی برای انتقال و توزیع برق هستند. این بخش ، شبکه تولید ABB را برای ترانسفورماتورها ، تابلو برق ، قطع کننده مدار ، و کابل‌ها و تجهیزات مرتبط با آن ترکیب می کند . همچنین تمام خدمات مورد نیاز برای اطمینان از عملکرد محصولات و افزایش طول عمر آنها را ارائه می دهد . این بخش به سه واحد تجاری تقسیم می شود .

  • سیستم های قدرت ABB Power Systems

ABB سیستم ها و خدمات کلید در دست را برای شبکه‌های انتقال و توزیع برق و برای نیروگاه‌ها ارائه می دهد . پست‌ها و سیستم‌های اتوماسیون پست‌ها حوزه‌های کلیدی هستند . نکات برجسته اضافی عبارتند از : سیستم‌های انتقال جریان متناوب انعطاف پذیر (FACTS) ، سیستم‌های جریان مستقیم ولتاژ بالا (HVDC) و سیستم های مدیریت شبکه . در تولید برق ، ABB Power Systems ابزار دقیق ، کنترل و برق رسانی نیروگاه‌ها را ارائه می‌دهد .

 

  • اتوماسیون و حرکت گسسته ABB Discrete Automation and Motion

ABB محصولات ، راه حل‌ها و خدمات مرتبط را ارائه می‌دهد که بهره‌وری صنعتی و بهره‌وری انرژی را افزایش می‌دهد . موتورها ، ژنراتورها ، درایوها ، کنترل‌کننده‌های منطقی قابل برنامه‌ریزی (PLC) ، الکترونیک قدرت و رباتیک ABB ، قدرت ، حرکت و کنترل را برای طیف وسیعی از کاربردهای اتوماسیون فراهم می‌کنند . موقعیت پیشرو در ژنراتورهای بادی و عرضه رو به رشد خورشیدی مکمل تمرکز صنعتی ABB است که از فناوری مشترک ، کانال‌ها و پلت فرم‌های عملیاتی استفاده می‌کند .

  • محصولات ولتاژ پایین ABB Low Voltage Products

ABB برای محافظت از افراد ، تاسیسات و تجهیزات الکترونیکی در برابر اضافه بار الکتریکی ، کلیدهای ولتاژ پایین ، سوئیچ‌ها ، محصولات کنترل ، لوازم جانبی سیم کشی ، محفظه‌ها و سیستم‌های کابلی تولید می کند . این بخش بیشتر سیستم‌های KNX را می‌سازد که تاسیسات الکتریکی ، سیستم‌های تهویه ، و شبکه‌های ارتباطی امنیتی و داده‌ای را یکپارچه و خودکار می‌کنند .

اتوماسیون فرآیند شرکت آب‌ب ، ABB Process Automation محصولات و راه حل هایی را برای ابزار دقیق ، اتوماسیون و بهینه سازی فرآیندهای صنعتی به مشتریان ارائه می دهد . صنایع مورد استفاده شامل نفت و گاز ، نیرو ، مواد شیمیایی و دارویی ، خمیر و کاغذ ، فلزات و مواد معدنی ، دریایی و توربو شارژ می‌شود . مزایای کلیدی مشتری شامل بهبود بهره‌وری دارایی و صرفه‌جویی در انرژی است .

مزیت محصولات برند

این برند  120 سال است که در این زمینه فعالیت می کند و پیشگام بسیاری از نوآوری ها است که چشم اندازهای صنعتی و کاربردی امروزی را تعریف می کنند ، مانند درایوهای سرعت تغییرات ABB و ربات های صنعتی .

ABB به عنوان یک تامین کننده پیشرو در ربات های صنعتی ، سیستم های تولید مدولار ، طیف گسترده‌ای از راه حل‌ها را برای سازندگان خودرو در سراسر جهان ارائه می دهد . تمرکز قوی بر راه حل‌ها به تولیدکنندگان کمک می کند تا بهره‌وری ، کیفیت محصول و ایمنی کارگران را بهبود بخشند . ABB بیش از 190,000 ربات را در سراسر جهان نصب کرده است . محصولات و خدمات ABB در بازارها و صنایع مختلفی مانند صنعت آب ، محلول‌های خمیر و کاغذ ، محلول‌های فلزات و موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند .

افتخارات برند ABB

ABB پیشرو در فناوری‌های برق و اتوماسیون است که با خدمات صنعتی می‌تواند عملکرد را بهبود بخشد و در عین حال آلودگی زیست‌محیطی را کاهش دهد . گروه ABB از جمله محصولات قدرت ، سیستم های قدرت ، اتوماسیون و حرکت گسسته ، محصولات ولتاژ پایین و اتوماسیون تولید می‌کند . فناوری نقش کلیدی در موفقیت گروه ABB ایفا می کند .

 ABB در سرتاسر جهان فعالیت‌هایی برای توسعه فناوری‌های منحصربه‌فرد دارد . مانند فناوری ، پایداری در تمام جنبه های کسب و کار ABB ضروری است . گروه ABB در تلاش است تا اهداف اقتصادی ، زیست محیطی و اجتماعی را متعادل کند و آنها را در تصمیمات تجاری روزانه ادغام کند . گروه ABB یک شرکت سهامی عام است که در حدود 100 کشور فعالیت می کند و حدود 135,000 کارمند دارد . دفتر مرکزی آن در زوریخ، سوئیس، سهام ABB در بورس های زوریخ، استکهلم و نیویورک معامله می شود .

 

خرید اینترنتی محصولات ABB از وب‌سایت بابا ادیسون

وب‌سایت بابا ادیسون ، در زمینه تهیه و توزیع لوازم برقی و الکترونیکی ، ابزار دقیق و اندازه گیری ، رله ها و … فعالیت می کند و جهت رفاه حال مشتریان خود در سرتاسر کشور و سهولت دسترسی به چنین محصولاتی قدم برمیدارد .