الکترو کاوه

محصولات بابا ادیسون

در سال 1361 گروه صنعتی تولیدی الکترو کاوه با گواهینامه وزارت صنایع جهت تولید انواع کلیدهای برقی بادامک راه اندازی شد . در همان سال این گروه اولین اقدامات را برای احداث کارخانه در شهر صنعتی کاوه انجام داد . این شرکت در سال 1365 پس از احداث ساختمان و تعمیر و بهره‌برداری از ماشین آلات و تجهیزات و به محض در دسترس قرار گرفتن قطعات برای مونتاژ ، فعالیت تولیدی خود را به صورت رسمی آغاز کرد .

kaveh.img

سایر برند‌ها

    ایران ونوس

    اشنایدر الکتریک

    پارت الکتریک

    میکرو

    آتونیکس

    فیندر

    شیوا امواج

    CNTD

    ایتون (EATON)

PDF لیست قیمت محصولات

معرفی محصول

معرفی برند

گفتیم که مجموعه الکترو کاوه در سال 1361 با مجوز وزارت صنایع به منظور تولید انواع کلیدهای گردان تابلوئی ، تأسیس و اقدامات اولیه جهت احداث کارخانه در شهر صنعتی کاوه را به عمل آورد . در سال 1365پس از احداث ساختمان و نصب و راه اندازی تجهیزات و ماشین آلات ، با ورود قطعات برای مونتاژ این برند ، فعالیت های تولیدی خود را به طور رسمی شروع کرد . در سال 1370 با تولید تمامی قطعات فلزی و پلاستیکی مورد نیاز به خودکفائی رسید و به مرور موفق به تولید انبوه کلیدهای گردان تابلویی از 12 تا 630 آمپر در وضعیت های مختلف شد .

در سال  1375 خط تولید کلیدهای مینیاتوری در این کارخانه راه اندازی شد و موفق به تولید کلیدهای مینیاتوری از 2 تا 63 آمپر گردید . از سال 1385 به منظور تنوع بخشیدن به محصولات تولیدی ، الکترو کاوه تولید تجهیزات برقی خودرو را در برنامه فعالیت‌های خود قرار داد و موفق به تولید انواع رله های DC خودروهای سبک و سنگین شد . محصولات تولیدی الکتروکاوه مطابق با استانداردهای بین المللی IEC تولید و عرضه میگردد و تائیدیه های کیفی از سازمان استاندارد ملی ایران دارد . درک نیاز مشتری و توجه به خواسته‌های مصرف کنندگان و تلاش شبانه روزی کلیه پرسنل موجب گردیده تا امروزه محصولات تولیدی الکتروکاوه یکی از بهترین نوع تولیدات در زمینه کلیدهای تابلویی در سطح دنیا باشد .

معرفی محصولات برند الکترو کاوه

گروه صنعتی تولیدی الکترو کاوه با 30 سال تجربه در زمینه تولید تجهیزات برق صنعتی ؛ از سال 1385 در کنار سایر فعالیت‌های تولیدی خود ، تولید تجهیزات برقی خودرو را در برنامه خود قرار داده است . به منظور فراهم نمودن مقدمات و با توجه به اهمیت موضوع کیفیت محصولات تولیدی ، گواهینامه ISO/TS16949:2009 و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت با گرید B از شرکت‌های سازه گستر سایپا و ایران خودرو دیزل (اپکو) دریافت نموده است . در حال حاضر گروه صنعتی تولیدی الکترو کاوه انواع رله‌های جریان DC تا 60 آمپر و ولتاژ 12 و 24 ولت را که در خودروهای مختلف کاربرد دارد تولید کرده است . محصولات الکتروکاوه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و دانش فنی کارکنان با تجربه تولید و با تجهیزات کامل آزمایشگاهی مطابق با آخرین استانداردها تست شده می‌شود .

 

مزیت محصولات برند الکترو کاوه

در راستای تحقق اهداف سند چشم انداز 1404 ، گروه صنعتی تولیدی الکترو کاوه تمام برنامه ها و توان خود را معطوف بر این کرده است تا در زمینه تولید تجهیزات قطع و وصل کننده فشار ضعیف به عنوان برترین واحد صنعتی تولیدی در سطح خاور میانه شناخته شود .

افتخارات برند

این شرکت در سال 1370 با تولید انواع قطعات فلزی و پلاستیکی مورد نیاز به خودکفایی رسید و به تدریج و کم کم موفق به تولید انبوه کلیدهای الکتریک بادامک از 12 آمپر تا 630 آمپر در انواع مختلف شد . در سال 1375 خط تولید کلیدهای مینیاتوری در کارخانه الکترو کاوه راه اندازی شد و موفق به تولید کلیدهای MCB از 2 آمپر تا 63 آمپر در انواع SP، DP، TP و TPN شد .

این شرکت در سال 1385 برای تنوع بخشیدن به محصولات ، تولید قطعات خودروهای برقی را در برنامه فعالیت خود قرار داد و موفق به تولید انواع رله DC برای خودروهای سبک و سنگین شد .

گروه صنعتی تولیدی الکترو کاوه در سال 1390 با تجربه 30 ساله خود با تکنولوژی روز دنیا تطابق یافته و طراحی جدید کلیدهای Cam در درجه حفاظت بالا (IP 65) و بارگذاری را در برنامه ها و فعالیت های خود قرار داده است . Break Changeover از 200A به 630A سوئیچ می کند .

این شرکت با محصولات خود توانسته است نیازها و نیازهای بسیاری از مصرف کنندگان و مشتریان کلید برق را در زمینه های صنایع برق ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، سیمان ، فولاد ، ابزار و ماشین‌آلات ، خودروسازی و … برآورده کند . صنایع راه آهن .

محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی (IEC) تولید و عرضه می شود ، همچنین این شرکت دارای گواهینامه های کیفی بوده و از سازمان ملی استاندارد ایران و موسسه SEMKO سوئد دریافت کرده است .

درک نیازهای مشتریان ، توجه به نیازهای مصرف کنندگان و تلاش و کوشش 24 ساعته پرسنل باعث شده است که محصولات این شرکت یکی از بهترین محصولات در زمینه کلید برق در دنیا باشد .

خرید اینترنتی محصولات الکترو کاوه از وب‌سایت بابا ادیسون

وب ‌سایت بابا ادیسون با هدف ایجاد منبع کاملی از لوازم الکترونیکی فعالیت خود را آغاز نموده و اکنون یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی در حیطه ملزومات الکترونیکی محسوب می‌شود . در سایت بابا ادیسون هزاران کالای متفاوت الکترونیکی با قیمت های مطلوب و به صرفه ارائه می‌گردد .